Łukasz Szewczyk25.02.2019 (18:29)4 komentarze

Startuje nowy sezon "Milionerów" w TVN

Rusza wiosenna ramówka TVN, powracają "Milionerzy"
Hubert Urbański - prowadzący program "Milionerzy" w TVN
Tysiąc uderzeń serca na minutę, 2 tysiące uniesień brwi prowadzącego, 5 tysięcy trudnych pytań, 10 tysięcy westchnień, 20 tysięcy ryzykownych decyzji, 40 tysięcy podchwytliwych słów, 75 tysięcy celnych strzałów, 125 tysięcy radosnych okrzyków, 250 tysięcy uśmiechów, 500 tysięcy zawahań oraz milion złotych wygranej.
Na uczestników po eliminacji "kto pierwszy, ten lepszy" czeka 12 pytań. Odpowiedzi udzielane charyzmatycznemu prowadzącemu muszą być definitywne i ostateczne. W chwili zwątpienia można poradzić się publiczności, zadzwonić do przyjaciela albo odrzucić połowę wariantów. Zasady programu wydają się proste, ale w obliczu gry przed kamerami ciężko jest zapanować nad emocjami. Droga do bogactwa tylko w teorii wygląda na łatwą, bo gdy nerwy biorą górę,nawet te najłatwiejsze pytania wydają się trudne.

Wiosną w teleturnieju pojawią się kolejni niebanalni uczestnicy, ciekawe historie, a także nowe zestawy pytań. Czy w tej edycji poznamy kolejnego milionera?

Nowy sezon teleturnieju "Milionerzy" od poniedziałku do czwartku o godz.20.55 (od 25 lutego 2019 roku) na antenie TVN.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Najlepszy teleturniej!
 4  
Wspaniały teleturniej dla inteligencji. Do tego bardzo fajny, charyzmatyczny prowadzący.

Misyjny program bez ściągania z ludzi haraczu (zwanego abonamentem). Da się? Da się! Brawo TVN!
 4  
Chętnie wprowadziłbym czwarte koło ratunkowe od 75 000 zmiana pytania Ale jeśli zawodnik Zmień pytanie nie może zrezygnować z odpowiedzi
 1  
zadzwoń do przyjaciela, może rzuci ci koło ratunkowe w postaci maści na ból d. ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahhahaha!!!
 20