Łukasz Szewczyk25.02.2019 (19:13)8 komentarzy

Serial "Odwróceni - ojcowie i córki" debiutuje w TVN

Czy można oszukać demony przeszłości? Czy dzieci muszą zapłacić za winy ojców? "Odwróceni. Ojcowie i córki" to historia o więzach krwi. Ciąg dalszy losów byłego już gangstera "Blachy", w tej roli Robert Więckiewicz, i emerytowanego policjanta Sikory - Artur Żmijewski.
Serial "Odwróceni. Ojcowie i córki"
Wydarzenia drugiego sezonu rozgrywają się kilkanaście lat później. Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu. "Pruszkowscy" gangsterzy są na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i stali się legalni. Stary "Pruszków" nie istnieje. Ten, który go zlikwidował - komisarz Paweł Sikora - jest emerytowanym policjantem. Córka Sikory, Lidka (Joanna Balasz) poszła w ślady ojca i jest policjantką w Komendzie Stołecznej. Odwrócony przez Sikorę gangster Blacha został biznesmenem i świadkiem koronnym - celebrytą. Wydał kilkanaście książek o mafii i spija śmietankę ze swojej dawnej złej sławy. Jego córka Kasia (Eliza Rycembel) właśnie skończyła z wyróżnieniem prawo.
Jednak nierozwiązane wydarzenia z przeszłości niespodziewanie wracają do bohaterów. Śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z przeszłością Blachy i Sikory, prowadzi córka Sikory - Lidka - razem ze swoim partnerem w policji Latą (Tomasz Schuchardt). Komisarz - emeryt Paweł Sikora i gangster - literat Blacha muszą znów współpracować, żeby przeżyć. Obaj doświadczą najbardziej elementarnego uczucia człowieka - lęku o własne dzieci.

Rozwiązanie zaskoczy wszystkich bohaterów, a pod koniec historii nic nie będzie takie jak na jej początku.

Premierowe odcinki serialu "Odwróceni - ojcowie i córki" w poniedziałki o godz. 21.30 (od 25lutego 2019 roku) na antenie TVN.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Ojciec Mateusz back! ;D
 10  
Więckiewicz pany. Zarobiony jest gościu ostatnio :D
 4  
Ojciec Mateusz back! ;D
Zwieracz-POdszywacz nawet tutaj musiał się POpisać... prymitywizmem i głuPOtą wypowiedzi ;]

buuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahahaha!!!
 20  
Sam się popisujesz głupotą. Wpis nr 1 należy do mnie, wczesne POranne wpisy, są wpisami zwieracza-podszywacza ;D
 0  
Zonk,pajacu! ;D IP i wszystko jasne ;D

buuuuuuuuuuahahahhahahaha!!!
 0  
Bardzo udany debiut:)
Średnia widownia wyniosła 1,82 mln osób = 13,99 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 19,37 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 18 proc. w grupie 16-59.
Brawo TVN:)
 1  
A ja powiem że wesoło tu jest z nickami
@johny'B :-)
czasem dobrze jest się pośmiać.
 0  
Przynajmniej teraz wiesz jak wygląda prawda! Banda ciamajdanu prześladuje mnie od ponad dwóch lat ;D

#stan umysłu
;D
 0