Łukasz Szewczyk26.02.2019 (12:45)26 komentarzy

Vectra wkracza w erę telewizji 4K. Nowy dekoder i kanały, wśród nich Eleven Sports w 4K

Sieć Vectra wprowadza do swojej oferty technologię 4K. Operator wprowadza na rynek nowy dekoder 4K, a do swojej oferty nowe kanały 4K, w tym Eleven Sports w 4K. Dostęp do oferty 4K na obydwu platformach - w TV Online oraz usłudze telewizji cyfrowej.
Sieć Vectra wprowadza do swojej oferty technologię 4K. - Jestem przekonany, że domowo-mobilna oferta Vectry, wzmocniona technologią 4K, zostanie doceniona przez klientów. Każdego dnia z uwagą obserwujemy zmieniające się trendy. Dostrzegamy i rozumiemy potrzeby klientów, którzy pragną korzystać z nowoczesnych dobrodziejstw cyfrowego świata. Naszym celem jest sprawienie, aby rozwiązania te były dostępne na wyciągnięcie ręki abonentów, gdziekolwiek są i kiedy chcą - mówi Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A.
Dekoder 4K Ultra HD VEC3770CFX w sieci Vectra
Dekoder 4K Ultra HD VEC3770CFX w sieci Vectra
W ramach nowego dekodera Vectra udostępnia w swojej cyfrowej ofercie trzy programy w najwyższej jakości obrazu 4K: Eleven Sports 1 4K, do nabycia wraz z pakietem ELEVEN oraz Ultra TV 4K i FunBox UHD, dołączające do Pakietu Platynowego operatora. Poza dostępem do kanałów linearnych, nowy dekoder 4K umożliwia miłośnikom kina domowego korzystanie z biblioteki w usłudze Vectra VOD, zawierającej treści w ultra wysokiej rozdzielczości. Technologia 4K dostępna także na platformie TV Online,

Jaka oferta?
Dekoder i treści w standardzie 4K dostępne są w Vectrze od 27 lutego 2018 roku. Obecni klienci operatora otrzymają dekoder 4K za dodatkową opłatą. Posiadacze dekoderów PVR wymieniający sprzęt dopłacą 10 zł miesięcznie, a użytkownicy dekoderów HD - 20 zł miesięcznie. Aktywacja urządzenia w ich przypadku wyniesie 0 zł. Nowi Klienci mają do dyspozycji od 5 marca 2019 roku ofertę zawierającą Pakiet Platynowy i ELEVEN wraz z dekoderem 4K w cenie 79,99 zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące. Jednorazowa opłata aktywacyjna dla nowych klientów to 59,90 zł.

FunBox 4K Ultra HD
FunBox 4K Ultra HD
Kanały w 4K w sieci vectra
FunBox UHD (pozycja na dekoderze 151[/b] - motywem przewodnim kanału FunBox UHD nie jest konkretna tematyka programowa, a najwyższa jakość obrazu. Na widzów czekają malownicze ujęcia natury, nagrania z wydarzeń sportowych, filmy i seriale dokumentalne oraz spektakle i koncerty. Wszystkie materiały można oglądać w rozdzielczości 4K.

Ultra TV 4K (pozycja na dekoderze 152) - nadawany w rozdzielczości 4K kanał prezentujący wysokiej jakości treści, które pozwalają zobaczyć efekty wykorzystania nowoczesnych technologii nagrywania obrazu i dźwięku. Stacja emituje materiały w polskiej wersji językowej przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Eleven Sports 1 4K (pozycja na dekoderze 234) - na widzów stacji czekają prezentowane w jakości 4K transmisje programów i wydarzeń sportowych emitowanych przez program Eleven 1. Na antenie można oglądać mecze czołowych piłkarskich lig świata: hiszpańskiej LaLigi Santander, niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A TIM oraz rozgrywki pucharowe FA Cup. Oprócz wyścigów Formula 1 stacja prezentuje zawody żużlowe: Nice 1. Ligę Żużlową i Ekstraligę. Ponadto na widzów czeka VELUX EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, gala sportów walki Cage Warriors, turnieje tenisowe rangi ATP 250 oraz koszykarska Champions League. Ważnym punktem ramówki są programy studyjne własnej produkcji.

Komentarze (1 - 10 z 26)

A UPC sobie śpi.
Ale spokojnie. Telewizję cyfrową też wprowadzili na końcu i jeszcze z bykami ;)
 14  
4k to kolejny chwyt marketingowy dla gawiedzi?! A jak nie mieli Ligi Mistrzów tak nie mają!!
 13  
Wystarczył by jeden kanał w 4k od Canal i jeden od HBO. Oczywiście z filmami a nie że sportem który mało mnie obchodzi.
Reszta w HD ale w HD a nie w gównianym 1080i
 4  
UPC już ma prawdopodobnie wyprodukowane dekodery 4K HDR DOLBY (R)

Na chwilę obecną jest pisana promocja, i cennik. Do wakacji wkracza Canal+ 4K UHD HDR !2659
Pijany_Zając_Szarak_Wędrowniczy_88 26.02.2019 (13:51:49)
 3  
UPC już ma prawdopodobnie wyprodukowane dekodery 4K HDR DOLBY (R)

Na chwilę obecną jest pisana promocja, i cennik. Do wakacji wkracza Canal+ 4K UHD HDR !2659
pewne info !!! czy wiadomosc uslyszana od konduktora w tramwaju
 4  
upc wprowadzi 4k tak jak mvno od playa, dwa lata temu oglosili ze bedzie i jak nie bylo tak nie ma xD
 3  
A kiedy VECTRA ma zamiar wreszcie dodać kanały na Ligę Mistrzów i Europy oraz brakujące kanały sportowe POLSAT SPORT NEWS HD oraz POLSAT SPORT FIGHT HD przecież TO są już kpiny ze strony VECTRY dobrze że jeszcze 4 miesiące umowy i VECTRA może mnie pocałować w DUPĘ !!!!!
 1  
A kiedy EAST&WEST doda kanaly 4 K?
https://aukcje.wosp.org.pl 26.02.2019 (16:11:23)
 3  
a UPC śpi .... :-C
 7  
W UPC dzisiaj zredukowano analog do 15/16 kanałów.
Klienci pakietu START od dzisiaj mają na stałe dołączone kanały:
Metro HD
Nowa HD
TVP Sport HD
Zoom HD
WP HD
Oraz podmieniono na HD sporo kanałów jest ich na dzień dzisiejszy 23 z 35.
Prawdopodobnie od 1.04 klienci INT.150Mb będą mieli podwojona prędkość.
W Najbliższym czasie można pewnie spodziewać się MVO z kom.na sieci Play
 4