Łukasz Szewczyk26.02.2019 (15:34)2 komentarze

Sportowa wiosna w Polsacie: Eliminacje do Euro 2020, finały Ligi Mistrzów i Europy, KSW

Jak zawsze ogrom wrażeń i emocji dostarczą nam wydarzenia sportowe, które wiosną znajdą się w ramówce Telewizji Polsat i kanałów sportowych grupy. Gala KSW, początek boju o Mistrzostwa Europy UEFA Euro 2020, a także finały Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA.
Gala KSW
Polsat Sport
Fani mieszanych sztuk walki będą mogli zobaczyć galę KSW 47. Już 23 marca w Łodzi w walce wieczoru zmierzą się mistrz KSW w wadze ciężkiej Phil de Fries oraz mistrz kategorii półciężkiej i pogromca Mameda Khalidova, Tomasz Narkun, a stawką pojedynku będzie pas królewskiej kategorii wagowej należący do Anglika. Na KSW 47. dojdzie także do starcia gigantów. Naprzeciw siebie staną najsilniejszy człowiek na Ziemi, Mariusz Pudzianowski, oraz debiutujący w KSW, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki. Transmisja w systemie PPV.
Widzowie będą mogli śledzić także eliminacje do Mistrzostw Europy UEFA Euro 2020. Już tej wiosny piłkarska reprezentacja Polski zmierzy się w pierwszych dwóch spotkaniach z Austrią i Łotwą, których stawką jest awans do finału Mistrzostw Europy UEFA Euro 2020. Transmisja meczów drużyny Jerzego Brzęczka w Polsacie Sport, a mecze eliminacyjne pozostałych drużyn Starego Kontynentu na sportowych antenach Polsatu.

Wiosna to także faza pucharowa rozgrywek o prym wśród europejskich klubów piłkarskich. Już od lutego widzowie mogą śledzić spotkania w ramach Ligi Mistrzów UEFA. W grze o najważniejsze trofeum pozostało już tylko 16 drużyn. Wśród nich jest także Real Madryt, który jako pierwszy klub piłkarski wygrał trzy razy z rzędy te prestiżowe rozgrywki. Finał piłkarskiej Ligi Mistrzów już 1 czerwca na Estadio Metropolitano w Madrycie.

Równolegle widzowie mogą śledzić rozgrywki w ramach piłkarskiej Ligi Europy UEFA. Tutaj w grze pozostały 32 drużyny, dla których stawką jest nie tylko prestiżowe trofeum, ale również gwarantowane miejsce w fazie grupowej Ligi Mistrzów w następnym sezonie. Finał Ligi Europy UEFA już 29 maja na Stadionie Olimpijskim w Baku.

Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA można śledzić na kanałach Polsat Sport Premium 1 i 2 oraz 4 dedykowanych serwisach telewizyjnych premium PPV.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Wszystko prawie kodowane w tym głupim PPV no zajebista ramówka
 8  
Niestety, ale prawa sportowe są drogie, sportowcy i sponsorzy chcą zarabiać coraz więcej. Konsumenci za to płacą.
W Polacie jeszcze drożej niż nc+
 1