Łukasz Szewczyk26.02.2019 (16:48)1 komentarz

"Policjantki i Policjanci", "Sprawiedliwi" i "Septagon" wracają do TV4. Co w nowych sezonach?

Od poniedziałku (4 marca 2019 roku) telewizyjna Czwórka rozpocznie emisję nowych sezonów swoich serialowych produkcji - "Septagonu", "Policjantek i Policjantów" oraz "Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego". Co w nowych sezonach?
"Policjantki i Policjanci"
Od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 na antenie TV4 emitowany będzie drugi sezon serialu "Septagon", którego oglądalność podczas emisji pierwszej serii rosła z tygodnia na tydzień, w finale przekraczając milion widzów. "Septagon" to oryginalny polski format łączący elementy sensacyjne, przygodowe i komediowe, a opowiadający o pracownikach tytułowego biura detektywistycznego i prowadzonych przez nich śledztwach. W nowym sezonie pojawią się nowe postaci i poszerzone zostaną wątki związane z życiem prywatnym i uczuciowym bohaterów. W rolach głównych wystąpią m.in. Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński, Paweł Jeziółkowski, Elżbieta Lisowska-Kopeć i Wojciech Zygmunt. Producentem serialu jest firma Tako Media.
Także od poniedziałku do piątku, ale o godz. 19, emitowane będą premierowe odcinki dziesiątego już sezonu "Policjantek i Policjantów". W nowej serii oprócz zmian na komendzie i w składzie patroli, widzowie mogą się spodziewać wielu zwrotów akcji w życiu zawodowym i prywatnym bohaterów. W stałej obsadzie serialu pojawi się Laura Samojłowicz , która dołączy do odtwórców ról znanych z poprzednich sezonów: MariuszaWęgłowskiego, Magdy Malcharek, Bogusława Kudłka, Magdy Szczepanek, Pawła Monsiela, Wojciecha Sukiennika, Anny Kukawskiej, Maryli Morydz, Bartka Piekarskiego, Małgorzaty Kałuzińskiej i Macieja Tomaszewskiego.

O godz. 20 od poniedziałku do czwartku Czwórka zaprasza na premiery serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny", którego poprzedni sezon uzyskał rekordową oglądalność, sięgającą średnio 1,9 mln widzów, co zapewniło Czwórce pozycję wicelidera w paśmie emisji serialu. W nowym sezonie do stałej obsady, którą stanowią m.in. Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek , Michał Mrozek, Urszula Bogucka, Tomasz Radawiec, Gabriela Oberbek , Magdalena Margulewicz , Michał Kitliński, Agata Skórska, Sasza Reznikow, Przemysław Kapsa , Marika Tomczyk - dołączą Monika Mrozowska i Jędrzej Taranek.

Producentem "Policjantek i Policjantów" oraz "Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego" jest ATM Grupa.

Komentarze (1 - 1 z 1)

No i super! fajnie się ogląda !
 0