Łukasz Szewczyk27.02.2019 (15:45)brak komentarzy

Ćwierćfinał Pucharu Polski: Górniki Zabrze - Lechia Gdańsk na antenie Polsatu Sport

Polsat Sport pokaże pierwszy ćwierćfinał Pucharu Polski między Górnikiem Zabrze a Lechią Gdańsk.
Polsat Sport
W pierwszym ćwierćfinale zmierzą się dwie drużyny Ekstraklasy: Górnik Zabrze i Lechia Gdańsk. Pomimo, że zabrzanie zajmuję ostatnie, dające utrzymanie miejsce w lidze, to ich siłą może być niewątpliwie atut swoje stadionu w starciu z aktualnym liderem Ekstraklasy. Warto pamiętać, że w sezonie 2018/2019 na etapie ćwierćfinałowym rozgrywek nie ma rewanżów i kwestia awansu do kolejnej rundy rozstrzyga się w jednym spotkaniu.
Ćwierćfinał Pucharu Polski między Górnikiem Zabrze a Lechią Gdańsk 27 lutego 2019 roku (środa) od godz. 20.15 na antenie Polsatu Sport. Spotkanie z Zabrza skomentują Cezary Kowalski i Waldemar Prusik, zdobywca Pucharu Polski w 1987 roku z drużyną Śląska Wrocław.

Pozostałe mecze ćwierćfinałowe, w których zobaczymy pojedynki między przedstawicielami Fortuna 1 Ligi (Odra Opole, Raków Częstochowa i Puszcza Niepołomice) i drużynami Ekstraklasy (Jagiellonia Białystok, Legia Warszawa oraz Miedź Legnica) zostaną rozegrane 12, 13 i 14 marca. Transmisje wszystkich meczów ćwierćfinałowych piłkarskiego Pucharu Polski na antenie Polsatu Sport.