Łukasz Szewczyk27.02.2019 (16:07)11 komentarzy

Startuje czwarty sezon reality-show "Agent - Gwiazdy" w TVN. Kto jest Agentem?

"Agent - Gwiazdy" wraca na antenę stacji TVN z nowym, czwartym sezonem. Tym razem Kinga Rusin wraz z grupą śmiałków wyruszyła na Wyspy Kanaryjskie.
Uczestnicy czwartej edycji rogramu "Agent - Gwiazdy"
Zaproszenie do programu przyjęli: Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Viola Kołakowska, Angelika Mucha, Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Michał Koterski, Wiktor Mrozik oraz małżeństwo Gołotów (Mariola i Andrzej).
Wyspy Kanaryjskie to kraina zróżnicowanych krajobrazów. Słyną z licznych wspaniałych plaż, wulkanicznych wzgórz i cudów przyrody. Na każdej z czterech wysp gwiazdy wykonywały zadania wyjątkowe i niespotykane w żadnej innej międzynarodowej edycji programu "Agent". W tym sezonie czekały na nich między innymi: nieludzka walka z falami Oceanu Atlantyckiego, free diving w wąskim tunelu, wycieczka łodzią podwodną, spacer na wysokościach w ekstremalnym parku linowym, odkrywanie podwodnego muzeum, szalone manewry koparkami czy łapanie równowagi na flyboardach.

Reguły gry jak zwykle są nieoczywiste, a sojusze jak zawsze nietrwałe. Tylko wyjątkowy spryt, niezwykła inteligencja i genialne umiejętności obserwacyjne pozwoliły dojść do finału najlepszym. Tegoroczna rozgrywka okazała się wyjątkowo wyczerpująca fizycznie i psychicznie, a Agent pokazał wiele twarzy. W tym sezonie padły najwyższe wygrane oraz największe straty. Uczestnicy, którzy w tym roku podjęli wyzwanie, przygotowali się do programu wyjątkowo dobrze. Mimo to byli nieustająco zaskakiwani, a walka z Agentem okazała się niezwykle trudna. Czy udało mu się uśpić ich czujność? Kto zostanie zwycięzcą tej edycji i najważniejsze pytanie: kto jest Agentem?

Emisja premierowych odcinków czwartego sezonu reality-show "Agent - Gwiazdy" w środę o godz. 21.30 (od 27 lutego 2019 roku) na antenie TVN.

Komentarze (1 - 10 z 11)

Zaproszenie do programu przyjęli:.....
To może ile każde te "przyjęcie" kosztowało że zechcieli dać się zaprosić?
 1  
za taka kase to ja tez bym przyjal
 0  
Niektórzy odkrywają, że telewizja płaci za występy w programach. Ludzie to chyba jasne, że nawet gościom w DDTvN płacą.

I dobrze, telewizja ma zarabiać a występujący nie?
 4  
GOLOTA NIE JEST AGENTEM,,,ZE SWOJA PSYCHIKA ZDRADZILBY SIE W PIERWSZYM ODCINKU
 2  
Od razu widać, że to lewackie media dbające tylko o mało wykształconego widza. Prawdziwa inteligencja ogląda tylko rządową tv- w szczególności TVP Info, które propaguje konserwatywne wartości oraz podaje poprawne informacje o zasługach naszego polskiego, prawdziwego i patriotycznego rządu oraz o przestępstwach zbrodniczych rządów PO-PSL.
Ale nasza rządowa tv nie dba o oglądalność. Dlatego polska inteligencja - jak ja - wybieramy tylko tę tv. Każdy wyznawca PiS ogląda tylko narodową, polską i patriotyczną tv kierowaną przez wybitnego fachowca Pana Jacka Kurskiego.

Tyle na temat.
Więcej tutaj nie zajrzę. BEZ ODBIORU.
Od razu widać, że nie jesteś Maciejem z Radomia, tylko marnym zwieraczem-POdszywaczem. Prawdziwy Maciej z Radomia kilka dni temu definitywnie pożegnał się z tym portalem, bo nie chciał już dyskutować z anonimowymi nickami.

Beka z Ciebie, zwieraczu-POdszywaczu!
 8  
Oczekujesz odpowiedzi od podszywacza, który podszył się pod Macieja z Radomia? Ty to tak poważnie, pytasz podszywacza?!

Wpis 27 lutego 2019 (18:33:05) nie należy do prawdziwego Macieja z Radomia. Prawdziwy definitywnie pożegnał się z tym portalem, bo nie chciał już dyskutować z anonimowymi nickami, a to jest podszywacz, jakich wielu.
 10  
Ciekawe jak poprawnie i patriotycznie rządowa telewizja wytłumaczyła te zarobki
wirtualnemedia.pl/artykul/zarobki-szefowej-komunikacji-nbp-to-dla-ekspertow-pr-cios-w-policzek-bo-nie-ma-takich-wynagrodzen-nawet-wsrod-prezesow-agencji-tym-bardziej-ze-za-wysokoscia-jej-wynagrodzenia-nie-przemawiaja-ani-kompetencje-ani-doswiadczenie-opinie

Im się po prostu należą? :lol
Niniejszy artykuł jest o czwartym sezonie reality-show "Agent - Gwiazdy".
Pytanie co twój wpis ma wspólnego z tematem artykułu? Dlaczego robisz tu niemerytoryczny syf???
POgromca hiPOkryzji 28.02.2019 (9:24:10)
 6  
Oczekujesz odpowiedzi od podszywacza, który podszył się pod Macieja z Radomia? Ty to tak poważnie, pytasz podszywacza?!

Wpis 27 lutego 2019 (18:33:05) nie należy do prawdziwego Macieja z Radomia. Prawdziwy definitywnie pożegnał się z tym portalem, bo nie chciał już dyskutować z anonimowymi nickami, a to jest podszywacz, jakich wielu.
Tak Maciej się pożegnał, ale wcielił się w kolejną osobowość jako Czyli się nie pożegnał.
Drużyna pierścienia 28.02.2019 (9:30:49)
 4  
Tak Maciej się pożegnał, ale wcielił się w kolejną osobowość jako Czyli się nie pożegnał.
Cóż. Niektórzy wszędzie widzą białe myszki, a niektórzy widzą wszędzie Macieja z Radomia...

Jednych i drugich łączy jedno: halucynacje! ;-)

BUHAHAHAHA!
 14  
Agent agentem,
tu jest ważniejsza sprawa - Maciej wrócił pod postacią PiSdek gwizdek, nie ma co sie zapierać i wykręcać kota dupą.
Nie miałem dłuższej przyjemności czy też nie_przyjemności dyskutowania z Maciejem, ale styl wypowiedzi jest do rozróżnienia.
A i żeby nie było - też czasem widzę białe myszki.
 2