Łukasz Szewczyk28.02.2019 (9:28)18

Ponad 170 tys. prenumeratorów cyfrowych Gazety Wyborczej. Priorytetem lojalizacja

170 549 - tyle było aktywnych prenumerat cyfrowych, czyli dostępów do serwisów internetowych i aplikacji Wyborcza.pl na koniec grudnia 2018 roku. Gazeta Wyborcza znajduje się w czołówce europejskich tytułów rozwijających ofertę płatnej subskrypcji cyfrowej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 18 z 18)

 Ech
Wyborcza masowo ostatnio podaje fake newsy. Pewnie robią to celowo.
Co ciekawe, kiedyś nawet Wojciech Mann (zaciekły antyPiSowiec!!!) musiał prostować bzdury na swój temat, napisane w Wyborczej... To świadczy o tym, jak bardzo niewiarygodnym medium jest GW. A ciemny lud czyta i uważa je za "opiniotwórczy charakter na najwyższym poziomie" - ręce opadają!

wirtualnemedia.pl/artykul/wojciech-mann-prezes-polskiego-radia-nie-zarzucila-mi-brakow-warsztatowych-informacje-gazety-wyborczej-nieprecyzyjne
 34  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Nie lubię PiS-u, jestem zdecydowanym zwolennikiem Platformy Obywatelskiej i zawsze na nią głosuję w wyborach. Niemniej wcale nie uważam Gazety Wyborczej za obiektywną. Jej przesadna "antypisowskość" nawet dla mnie jest niestrawna. GW lubi niedomawiać pewne rzeczy, a pewne rzeczy przesadnie wyolbrzymiać. Tzw. fake-newsy niestety też jej się zdarzały, i musiała je później prostować. Nie mam zaufania do GW.

Współczuję ludziom, którzy uważają GW za źródło wiedzy i najwyższy poziom. Dla mnie to jest taka sama (a może nawet większa) propaganda jak Nasz Dziennik czy inne takie, tylko w przeciwną stronę.

Niestety w Polsce obecnie nie ma prawdziwie obiektywnych i w 100% wiarygodnych mediów, dlatego trzeba korzystać z różnych mediów, zarówno prawicowych jak i lewicowych, i myśleć samodzielnie. Prawda zazwyczaj leży gdzieś pośrodku, a nie tam, gdzie twierdzi GW lub Nasz Dziennik...
 35  
Ach, jak ja lubię takie wpisy: "Wprawdzie pisu nie znoszę, ale w tym przypadku...", "Nigdy nie głosowałem na pis, jednak tym razem...", "Pis to zupełnie nie moja bajka, jestem zwolennikiem partii Razem, teraz jednak uważam...". Dezinformacja w dezinformacji - specjalność NKWD.
 26  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Znieść nie możesz tego, że nawet niektórzy przeciwnicy PiS-u (vide Dżejson) dostrzegają wady twojej kochanej GW i uważają ją za niewiarygodny brukowiec?!

Boli Cię to? Ojej, co za biedactwo! ;-) Proponuję zajrzeć do jakiejś apteki, może dadzą Ci jakąs dobrą maść na Twój ból... zadka. ;-)

BUHAHAHAHA!
 30  
Macieju z Radomia, skończ się kompromitować.

Miliony ludzi dostrzega wady waszych gazetek, a nawet partyjnej telewizji i Ciebie to bardzo boli, bo za każdym razem turlasz się pod stołem i bronisz jak niepodległości :)
 28  
Nie pisałem o GW, tylko o pewnej metodzie trollowania, więc ty zastosowałeś ulubioną metodę pana prezesa i jego dworu zwaną "odwróć kota ogonem". Popadłeś jednak w coś, co zwie się "błędnym kołem": zanim to napisałeś, powinieneś był sobie uświadomić, że jesteś głupcem, tylko że jeśli ktoś jest głupcem, to nie uświadamia sobie kompletnie niczego.
 29  
TEN BEZROBOTNY CIUL OLEK 44 ZYJĄCY Z ZASIŁKU ZNÓW BAWI SIE W MINUSOWANIE PATRIOTYCZNYCH KOMENTARZY . SQRWIEL
jerzy z centrum popierający świńskie ryje na tacy 1.03.2019 (17:28:09)
 16  
jerzy z centrum itd. niedługo własne gówno zeżresz , POjebie
 19