Łukasz Szewczyk28.02.2019 (13:43)1 komentarz

Premiera w TV Puls. "John Wick 2". Po raz pierwszy w ogólnopolskiej TV

Elegancki, tajemniczy i śmiertelnie niebezpieczny - John Wick powraca. W marcu 2019 roku kanał TV Puls zaprasza na thriller sensacyjny "John Wick 2", czyli drugą część kinowego hitu z brawurową rolą Keanu Reevesa.
John Wick 2
Po wydarzeniach przedstawionych w części pierwszej, John Wick (Keanu Reeves) stara się wrócić do normalnego życia i odciąć od przeszłości. Nie będzie to jednak takie proste - pewnego dnia odwiedza go włoski mafioso Santino D'Antonio (Riccardo Scamarcio) i składa mu propozycję nie do odrzucenia. Nowa misja ma miejsce w Rzymie, dlatego John Wick po raz kolejny zakłada swój nieskazitelny garnitur i udaje się do stolicy Włoch. Tam czeka go starcie z wyszkolonymi członkami mafii, którzy czyhają na jego życie...
W drugiej części sagi o Johnie Wicku nie zabraknie adrenaliny, czarnego humoru i spektakularnych scen walki. Keanu Reeves przez trzy miesiące przygotowywał się do roli, trenując judo i jiu-jitsu. Dzięki temu mógł zrezygnować z pomocy kaskaderów i samodzielnie zagrać prawie wszystkie sceny walki. W filmie występuje również Laurence Fishburne, z którym Keanu Reeves stworzył przed laty niezapomniany duet w trylogii "Matrix".

Premiera "John Wick 2" 10 marca 2019 roku o godz. 20.00 na antenie TV Puls. Po raz pierwszy w telewizji ogólnodostępnej!

Tydzień wcześniej TV Puls przypomni również pierwszą część z serii - "John Wick" (emisja w niedzielę 3 marca o 20:00.).

Komentarze (1 - 1 z 1)

Brawo PulsTV, oby tak dalej.
 4