Łukasz Szewczyk28.02.2019 (13:55)3 komentarze

Obyczajowe i miłosne afery w 21 sezonie "Ojca Mateusza" na antenie TVP1

W nowej serii "Ojca Mateusza" policjanci z sandomierskiej komendy i nieoceniony Mateusz będą mieli ręce pełne roboty. Wspólnie rozwiążą wiele intrygujących i zawiłych zagadek kryminalnych. TVP1 rozpoczyna emisję nowego sezonu serialu "Ojciec Mateusz".
Ojciec Mateusz (Artur Żmijewski)
W tym sezonie nie zabraknie też bulwersujących afer obyczajowych i miłosnych uniesień. Za sprawą rehabilitantki Heleny serce zabije mocniej aspirantowi Marianowi Marczakowi, inspektora Oresta Możejkę zauroczy nowa sąsiadka Martyna, a jego syn Dominik zacznie wzdychać do Tosi. Miłosne perypetie nie ominą też Ewy Kobylickiej i Wojtka. Ich pierwsza rocznica, o włos nie zakończy się poważnym kryzysem.
Do rewolucyjnych zmian dojdzie w życiu sierżanta Gibalskiego, któremu urodzą się wyczekiwane bliźniaki. Zanim jednak do tego dojdzie, policjant będzie musiał stoczyć walkę z niebezpiecznym bandziorami. Mieszkańcami Sandomierza wstrząsną informacje o szanowanym chirurgu Andrzeju Kosowskim, który zostanie oskarżony o molestowanie stażystek w szpitalu. Do tragicznej zbrodni dojdzie też w nielegalnej świątyni hazardu, a Mietek Nocul przekona się jak niebezpieczna może być nawet gra planszowa. Lokalną społeczność zjednoczy zniknięcie 10-letniej Gosi, na której poszukiwania ruszą funkcjonariusze z ochotnikami. Sporo będzie się działo u babci Lucynki - kobieta spotka swoją pierwszą miłość i zdradzi powody ich rozstania. Ponadto, babcia wystartuje też w konkursie tańca. Ciemne chmury zgromadzą się nad Natalią, gosposia w tajemniczych okolicznościach zniknie z plebanii i będzie podejrzewana o morderstwo. Kłopoty będzie miał również Mateusz, po tym jak zostanie oskarżony o złamanie tajemnicy spowiedzi grozić mu będzie nawet ekskomunika.

W obsadzie gościnnej zobaczymy: Jacka Komana, Ewę Dałkowską, Piotra Machalicę, Magdalenę Lamparską, Krzysztofa Janczara, Agnieszkę Wosińską, Katarzynę Maciąg, Michała Lesienia, Alana Andersza, Dariusza Kordka, Paulinę Gałązkę, Agnieszkę Wagner, Aleksandrę Nieśpielak, Michała Malinowskiego, Adama Fidusiewicza, Magdalenę Górską, Aleksandrę Kisio, Jerzego Łapińskiego.

Premierowe odcinki XXI sezonu serialu "Ojciec Mateusz" w czwartki o godz. 20.30 (od 28 lutego 2019 roku) na antenie TVP1.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Pojawią się dzieci poszukujące ciepła, wlezą w klesze łóżko?
pewnie nawet klechę zmolestują!
 5  
Widział ktoś w Polsce księdza na rowerze???
 1  
Ktoś mnie wolał, czegoś chciał?
 0