Łukasz Szewczyk01.03.2019 (14:01)2 komentarze

10 sezon "O mnie się nie martw" w TVP2. Co czeka widzów?

Telewizyjna Dwójka rozpoczyna emisję nowego sezonu "O mnie się nie martw".
"O mnie się nie martw"
Akcja 10. sezonu serialu rozpoczyna się półtora roku po tragicznych wydarzeniach z ostatniego odcinka poprzedniej serii. Marcin Kaszuba z dnia na dzień został ojcem dwóch dorastających dziewczynek i Zbyszka, który właśnie zaczyna przygodę z przedszkolem. Nie jest już ciepłym i sympatycznym mężczyzną, do jakiego zdążyliśmy się przyzwyczaić. Po życiowym kryzysie, zamknął się w sobie, otoczył murem i skupia się jedynie na perfekcyjnym wykonywaniu swoich obowiązków: tych zawodowych, ale i rodzinnych. Przyjaciele i rodzina stoją za nim murem i pomagają mu jak umieją, ale nie mają z nim łatwo, bo Marcin psychicznie i emocjonalnie utknął w miejscu, niezdolny do tego, aby czerpać radość z życia, ani cieszyć się czyimś szczęściem. A szkoda, bo otaczają go radosne, choć niezmiennie pokręcone pary: Marta i Krzysiek, wreszcie po ślubie oraz zaręczeni Sylwia z Pawłem. Po serii nietrafionych pomysłów Krzysiek zakłada z Andreasem, Wojtkiem i Jackiem warsztat połączony z komisem używanych samochodów z Niemiec. Jedną z jego pierwszych klientek będzie Iwonka, która już otrząsnęła się z fascynacji niedostępnym Markiem Kaszubą.
Premierowe odcinki 10 sezonu "O mnie się nie martw" w piątki o godz. 20.45 (od 1 marca 2019 roku) na antenie TVP2.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Nowy sezon zaczoł się sztywno. Bez Igi, która rozkręciła ten serial, nie będzie już tak kolorowo, ostał się ino Krzysiek który teraz musi ten serial uciągnąć.
Pierwsze serie odcinków były najlepsze, najbardziej lubie Ige Krzyśka i panią Irenkę - gdy rozmawia z Krzyśkiem.
 0  
"A kto umarł ten nie żyje", jak mawiał Franc Mauer. Serial na tym nie straci bo i tak od pewnego czasu ciągnęli go pozostali aktorzy, grający bardziej wyraziste i zabawne postacie.
 1