Łukasz Szewczyk01.03.2019 (14:23)2 komentarze

Rusza 9 edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Kto na parkiecie?

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" powraca z nową plejadą gwiazd.
Uczestnicy 9 edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" / Fot. Polsat
Przed nami kilkanaście tygodni niebywałych emocji. Jak co roku w programie pojawią się najgorętsze nazwiska ze świata show-biznesu, sportu, muzyki i seriali, które po raz pierwszy będą konfrontować się z profesjonalnym tańcem na najwyższym poziomie.
Gwiazdami 9. edycji będą: najlepsza polska tenisistka i nasza wielka sportowa chluba - Agnieszka Radwańska, która zatańczy z ulubionym "polskim Włochem" czyli Stefano Terrazzino, jedna z najsłynniejszych modelek na świecie - Anna Jagodzińska, której partnerować będzie Michał Jeziorowski, niewidoma biegaczka, złota medalistka z Mistrzostw Świata dla Niepełnosprawnych w biegu na 1500 metrów - Joanna Mazur, u boku której zobaczymy dwukrotnego zdobywcę Kryształowej Kuli Jana Klimenta, prezenterka i blogerka - Tamara Gonzales Perea, która zatańczy z królem parkietu Rafałem Maserakiem, menedżerka i miłośniczka sportów ekstremalnych - Dominika Tajner-Wiśniewska w towarzystwie Wojciecha Jeschke, blogerka kulinarna i krewka góralka - Justyna Żyła, której partnerować będzie Tomasz Barański, były komandos i gwiazdor serialu Czwórki "Policjantki i Policjanci" - Mariusz Węgłowski, nad którego tańcem czuwać będzie Kasia Vu Manh, król dyskotek - Czadoman, któremu partnerować będzie Walerija Żurawlewa , Mister Polski 2017 i drugi najprzystojniejszy mężczyzna na świecie - Jakub Kucner, u boku którego ujrzymy prześliczną Lenkę Klimentovą, aktor i komik znany z takich seriali jak "Ucho prezesa" czy "Barwy szczęścia" - Sebastian Stankiewicz, któremu tajniki sztuki tańca zdradzi Janja Lesar, trener motywator - Qczaj, którego zobaczymy na parkiecie w towarzystwie Pauliny Biernat oraz najsłynniejszy twórca internetowy - Tomasz "Gimper" Działowy, któremu partneruje Natalia Głębocka.

12 par wiosennej edycji oceniać będzie nasze jury, w którym zasiądą Iwona Pavlovic, Ola Jordan i Andrzej Grabowski. W roli gospodarzy zobaczymy Paulinę Sykut-Jeżynę i Krzysztofa Ibisza.


Premierowe odcinki 9 edycji show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w piątki o godz. 20.05 (od 1 marca 2019 roku) na antenie telewizji Polsat.

Komentarze (1 - 2 z 2)

"blogerka kulinarna i krewka góralka - Justyna Żyła" .... jakoś musieli przedstawiać w oficjalnych materiałach tę kobietę. Eks żonę eks męża.
 0  
"Menedżerka i miłośniczka sportów ekstremalnych" - jeżeli to jest jednym z kryteriów bycia "gwiazdą" i daje przepustkę do udziału w programie, to znak, że program nie zniknie nigdy, bo co roku rodzą się takich tysiące.
Trzeba tylko zmienić nazwę, bo na pewno ta obecna nie jest adekwatna do tego co oglądamy. No chyba, że za gwiazdy "robią" tam coraz mniej znani tancerze.
 0