Łukasz Szewczyk02.03.2019 (20:09)2 komentarze

Startuje nowe show taneczne TVP2. "Dance, Dance, Dance"

Telewizyjna Dwójka rozpoczyna emisję programu "Dance, Dance, Dance", w którym sześć par będzie rywalizowało prezentując choreografie z najbardziej znanych teledysków, filmów tanecznych i musicali.
"Dane, Dance, Dance" w TVP2
Klipy Michaela Jacksona, Madonny, Beyoncé, Justina Timberlake'a, sceny z filmów tanecznych "Dirty Dancing", "Magic Mike" czy "Blues Brothers", wpisały się w historię światowej popkultury. Teraz, choreografie znane milionom ludzi, będą próbowali wiernie odwzorować uczestnicy pierwszej polskiej edycji multimedialnego show "Dance, Dance, Dance".
W każdą sobotę, widzowie TVP2 śledzić będą taneczne zmagania piosenkarki Patricii Kazadi, która wystąpi w duecie z 17-letnią siostrą Victorią. Ich równie pięknymi rywalkami będą Miss Polonia Paulina Krupińska i aktorka Klaudia Halejcio. W rywalizacji udział wezmą gwiazdy serialu "Na Sygnale" - Monika Mazur i Dariusz Wieteska oraz serialu "Rodzinka.pl" - Wiktoria Gąsiewska w parze z Adamem Zdrójkowskim. Taneczne umiejętności na widowiskowej scenie "Dance, Dance, Dance" zaprezentują także prezenterka programu "Pytanie na Śniadanie" Marcelina Zawadzka i model Rafał Maślak. Świat sportu reprezentować będzie wielokrotna mistrzyni fitness Kasia Dziurska z życiowym partnerem Emilem Gankowskim.

Kamery będą towarzyszyły uczestnikom "Dance Dance Dance" w trakcie wielogodzinnych treningów i podczas codziennego życia. Każda osoba, która zdecydowała się wziąć udział
w show TVP2, musiała całkowicie podporządkować swoje życie nauce choreografii. Uczestnicy spędzają kilkadziesiąt godzin tygodniowo ćwicząc układy taneczne pod okiem najlepszych choreografów w Polsce.

W każdym odcinku pary zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Ich poczynania oceni energetyczne jury: ceniona trenerka fitness Ewa Chodakowska, międzynarodowa tancerka i aktorka Ida Nowakowska oraz projektant mody Robert Kupisz, który przez ponad 20 lat był tancerzem i choreografem, odnoszącym sukcesy w Polsce i zagranicą.

"Dance, Dance, Dance" to program o tańcu, walce z własnymi słabościami, relacjach międzyludzkich i ciężkiej pracy, której zwieńczeniem będą występy na scenie, jakich dotychczas w polskiej telewizji nie było. Nowy taneczny show TVP2 to zapierające dech w piersiach widowisko, w którym zostaną wykorzystane najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości łączącej świat realny z wirtualnym, widzowie przeniosą się w scenerię znaną z najsłynniejszych światowych klipów, musicali i filmów tanecznych.

Premierowe odcinki programu "Dance, Dance, Dance" w soboty o godz. 20.05 (od 2 marca 2019 roku) na antenie TVP2.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Miały być takie efekty a program słaby, pewnie zdejmą go po sezonie.
 7  
Program bardzo dobry. To super że TVP sięga po takie formaty. Coś zupełnie nowego na polskim rynku. Z przyjemnością oglądałam.
 0