Łukasz Szewczyk02.03.2019 (20:43)brak komentarzy

11 edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w Polsacie.

W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" okazało się, że wszystko jest możliwe. Ponad 90 artystów przeszło niemal 800 metamorfoz, z których wiele można uznać za doskonałe! A na wybrane cele charytatywne przeznaczyli już prawie 2 miliony złotych.
Uczestnicy 11 edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" / Fot. Polsat
Uczestnicy 11 edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" / Fot. Polsat
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to tysiące godzin pracy charakteryzatorów, treningów wokalnych i choreograficznych. Pierwszy odcinek 11. edycji zobaczymy w sobotę, już 23 lutego. Kolejni artyści postarają się wspiąć na wyżyny swoich scenicznych i wokalnych możliwości. Będą to: znakomite aktorki Elżbieta Romanowska i Katarzyna Dąbrowska, wschodząca gwiazda małego ekranu - Iga Krefft, aktorka musicalowa - Marta Wiejak, znany z "Na Wspólnej" odtwórca roli Kamila Hoffera - Kazimierz Mazur, naczelny brodacz Polski - Kamil Pawelski - czyli Ekskluzywny Menel, piosenkarz Antek Smykiewicz i wokalista zespołu Future Folk - Stanisław Karpiel - Bułecka.
Kto najwierniej przeistoczy się w największe ikony światowej sceny muzycznej i dołączy do szacownego grona zwycięzców każdej z dotychczasowych serii? Kto zdobędzie czek na 10 tys. i 100 tys. zł, które przekaże na wybrane cele charytatywne, wspierając chorą osobę, dom dziecka czy też schroniska dla zwierząt. Program poprowadzą niezmiennie - Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. W jury zasiadają: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i Kacper Kuszewski.

Premierowe odcinki programu "Twoja twarz brzmi znajomo" w soboty o godz. 22.00 na antenie telewizji Polsat.