Łukasz Szewczyk02.03.2019 (20:48)4

Opole 2019 w czerwcu na antenie TVP. Rusza nabór do "Debiutów" i "Premier"

Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski i Prezydent Miasta Opola Arkadiusz Wiśniewski podpisali porozumienie roczne dotyczące szczegółów organizacji 56. Festiwalu Polskiej Piosenki. TVP ogłasza nabór do koncertów: "Debiuty" i "Premiery".

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 4 z 4)

NIE OGLĄDAM TVP, tak
 28  
My wszyscy z nich...


O Żołnierzach Wyklętych, których należy nazywać Żołnierzami Niezłomnymi, powinniśmy pamiętać nie tylko 1 marca, ale przez cały rok. To dobrze, że z inicjatywy śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego i środowisk kombatanckich ustanowiono ten dzień.

Pamięć i oddawanie im czci są szczególnie ważne dzisiaj, gdy coraz więcej środowisk politycznych, także dziennikarzy, zaczyna znów z nimi walczyć. Żołnierzy Wyklętych zabijano, aby potem zabijać pamięć o nich. Teraz tę pamięć usiłuje się zohydzić – a Niezłomni nie mogą się bronić. Musimy to robić za nich. Gdy chodziłem do szkoły podstawowej w Rabce, jeden z nauczycieli opowiadał nam o Józefie Kurasiu „Ogniu”. Było to 30 lat po jego śmierci. Wtedy, jako nastolatek, po raz pierwszy usłyszałem o niezakończonej wojnie tych, którzy nie chcieli się pogodzić z sowiecką okupacją. Po latach moja śp. Mama opowiedziała mi o ukrywającym się po wojnie w naszym mieszkaniu jednym z Wyklętych. Takie doświadczenia ma wielu z nas. Pamiętajmy o ludziach, którzy służyli Polsce, podejmując straceńczą walkę, mordowani przez Wschód i zdradzeni przez Zachód. Cześć i chwała Bohaterom!
jerzy z centrum POdający świńskie ryje na tacy 3.03.2019 (9:32:48)
 9  
NIE OGLĄDAM TVP, tak
A ja nie oglądam TVN, przede wszystkim dlatego, że nie jestem lewakiem. Za to TVP jak najbardziej da się oglądać - sporo tutaj można znaleźć misyjnych produkcji, które są wartościowe i zmuszające do wysiłku intelektualnego, ale ze względu na niewysoką oglądalność nie miałyby szans w stacjach komercyjnych dla masowej widowni.

Rada Artystyczna Festiwalu będzie miała potwornie trudne zadanie. Jak tu wybrać najpiękniejszy utwór disco polo skoro -wg kurskiego- wszystkie są najpiękniejsze :D :D :D
A już koncert muzyki Alternatywnej disco polo to hardcore będzie :D :D :D
Ważne żeby partia realizowała rzymską zasadę: panem et circenses!
500+ & festiwal disco polo!
Nie będzie miała trudnego zadania, bo festiwal w Opolu to nie jest koncert Sylwestrowy. Tutaj nie będzie disco polo. Wam TVP kojarzy się tylko z disco polo, ale jest w tej telewizji miejsce również na inne gatunku muzyki.
 8  
My wszyscy z nich...


O Żołnierzach Wyklętych, których należy nazywać Żołnierzami Niezłomnymi, /.../
Nie mieszajmy szamba z perfumerią-
nie róbmy ze ZWYCZAJNYCH BANDYTÓW(tyle że w mundurach) bohaterów!
oni wzorem SS mordowali cywili w tym kobiety i dzieci- w dodatku nawet kilka lat po wojnie!!!
PiSowskie ścierwa z nich biorą wzorce bo nikt porządny by się do nich nie przyznał, ale faszyści i bandyci to kwintesencja kaczyzmu.
 0