Łukasz Szewczyk03.03.2019 (18:30)brak komentarzy

"Powrót doktora Szczyta" w TVN Style

Debiutuje pierwsza wiosenna nowość kanału TVN Style.
"Powrót doktora Szczyta"
"Powrót Doktora Szczyta" to nowa odsłona dobrze znanego programu, w którym bohaterami są zarówno pacjenci jak i lekarze. W tym sezonie dr Marek Szczyt wraz ze sztabem lekarzy podejmą wiele trudnych wyzwań, aby poprawić jakość życia swoich podopiecznych. Do kliniki zgłoszą się po pomoc osoby marzące o dokonaniu mastektomii, plastyki brzucha, korekcji uszu czy liftingu twarzy. Doktor Szczyt zajmie się także najmłodszymi. Na oczach widzów nieszczęśliwi i zakompleksieni pacjenci zostaną poddani metamorfozie, która kompletnie odmieni ich życie.
Jednocześnie widzowie bedą mogli poznać od kuchni fascynującą pracę lekarzy, pielęgniarek oraz innych pracowników renomowanej kliniki chirurgii plastycznej. To będzie wielki powrót znanego chirurga oraz jego zespołu.

Po pomoc zgłosi się Joasia, która niedawno zrzuciła ponad 50 kilogramów! Wraz z pobyciem się jednego kompleksu, pojawił się drugi. Proces odchudzania pozostawił po sobie widoczny ślad w postaci obwisłego brzucha. Asia postanowiła nie ustawać w marzeniach o zgrabnej sylwetce i podjąć kolejną walkę. Czy doktor Zosia pomoże jej pozbyć się szpecącej fałdy?

Doktor Szczyt zazwyczaj poprawia urodę innym, jednak tym razem zadba także o swój wizerunek. Z pomocą ruszy mu kolega po fachu- doktor Potocki. Co poprawi w wyglądzie doktora Szczyta?

Emisja premierowych odcinków "Powrót doktora Szczyta" w niedziele o godz. 22.15 (od 3 marca 2019 roku) na antenie TVN Style.