Łukasz Szewczyk03.03.2019 (18:33)2 komentarze

Rusza 4 edycja "MasterChef Junior" w TVN

Najlepiej gotujące dzieci w Polsce już po raz czwarty staną przed szansą zdobycia tytułu MasterChefa Juniora. Choć mają nie więcej niż 13 lat, swoimi umiejętnościami potrafią zaskoczyć niejednego dorosłego. Kto zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem?
4 edycja „MasterChef Junior”
40 utalentowanych młodych kucharzy stawi czoła wyzwaniom przygotowanym przez Annę Starmach, Mateusza Gesslera i Michela Morana. Na młodych kucharzy czekają liczne zadania, które pozwolą wykazać się kreatywnością i wyczuciem smaku. Pierogi, tarty, owoce morza czy wyszukane lunch boxy to tylko niektóre z nowych konkurencji.
Tegoroczna edycja najpopularniejszego kulinarnego show będzie obfitować także w liczne wizyty gości specjalnych. Odwiedzi nas Robert Makłowicz, który sprawdzi, jak uczestnicy radzą sobie z regionalnymi potrawami. W kuchni MasterChefa zjawi się też królowa polskiej kuchni, czyli Magda Gessler. Restauratorka oceni wykwintne śniadania przygotowane specjalnie na jej przyjazd,a będzie je jeść... w wielkim królewskim łożu! Po raz pierwszy w historii programu "MasterChef Junior" uczestnicy zmierzą się też z daniem posiadacza gwiazdki Michelina Andrea Camastry.

Na planie pojawią się także laureaci dorosłego "MasterChefa". Ola Nguyen zweryfikuje, jak kucharze radzą sobie z azjatyckimi produktami, zaś Dominika Wójciak podzieli się swoim przepisem na smażone lody. Mateusz Zielonka sprawdzi, co dzieci przygotują z jajek... strusia. Prawdziwym wyzwaniem okaże się konkurencja drużynowa, w której zadaniem będzie przygotowanie menu degustacyjnego dla klientów restauracji. Wśród nich znajdzie się finałowa czternastka siódmej odsłony "MasterChefa" oraz finaliści szóstej edycji show.

W tym premierowym rozpoczną się zmagania o awans do ścisłej czołówki. Pierwsza grupa zawodników przygotuje francuski deser. W ten sposób uczestnicy będą musieli udowodnić, że znają się nie tylko na kuchni polskiej, lecz także na europejskiej. Kolejna dziesiątka dzieci zmierzy się z daniem wegetariańskim. Składniki do tej potrawy będzie można zdobyć na bogato wyposażonym targu, na którym sprzedawcami będą Ania Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran.

Premierowe odcinki czwartego sezonu "MasterChef Junior" w niedziele o godz. 20.00 (od 3 marca 2019 roku) na antenie TVN.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Lubie tego typu programy z dziećmi. W poprzedniej edycji dziewczynka chyba 9 lat miała zdjąć z haka i zanieść na stanowisko pracy indyka który pewnie ważył więcej od niej - patrzyła z przerażeniem, na szczęście juror okazał się łaskawy i pomógł jej :-)
 2  
Program którzy oglądają tylko rodzina i znajomi występujących w nim dzieci.
 1