Łukasz Szewczyk03.03.2019 (18:41)brak komentarzy

Czwarty sezon "W rytmie serca" w Polsacie. Co się wydarzy?

Telewizja Polsat rozpoczyna emisję nowego sezonu serialu "W rytmie serca".
"W rytmie serca"
Bohaterowie czwartego sezonu serialu "W rytmie serca" znów uwikłani zostaną w intrygi i zmierzą się z wyzwaniami, których nigdy by się nie spodziewali. Marysia (Barbara Kurdej - Szatan) i Adam (Mateusz Damięcki) tworzyli do tej pory zgodny tandem. Ale po uwolnieniu lekarki z rąk porywacza Beniamina (Kamil Kula) kobieta przejdzie załamanie. Niespodziewanie Biernacką otoczy jednak opieką Piotr (Filip Bobek), brat Weroniki (Maria Dębska). Trudne chwile czekają też Agnieszkę (Magdalena Kumorek). Siostra Adama odkryje w końcu, że jej biologicznym ojcem jest ksiądz Stanisław (Mariusz Bonaszewski) i będzie w szoku. Do Polski przyleci też niespodziewanie Mateusz, syn lekarki (w tej roli Jakub Dyniewicz), który przyłapie matkę w objęciach doktora Kowalczyka.
W nowym sezonie poznamy także Julię Siedlecką (Michalina Sosna). Okaże się, że prokurator w tajemnicy przed Weroniką nadal będzie się spotykał z żoną. Dwoje kolejnych nowych bohaterów: Helena (Aleksandra Domańska) i Alek (Piotr Nerlewski) przyjedzie do Kazimierza, by zająć się renowacją podziemi klasztoru, na zlecenie księdza Stanisława. I od początku będą duchownego okłamywać - ukrywając niebezpieczną tajemnicę... Za to w finale: dobra wiadomość dla Fanów Ewy (Elżbieta Romanowska) i Szarka (Dariusz Toczek)! Bo zakochani zaczną w końcu planować ślub i urządzą dla przyjaciół huczne przyjęcie zaręczynowe.

Premierowe odcinki serialu "W rytmie serca" w niedziele o godz. 20.00 (od 3 marca 2019 roku) na antenie telewizji Polsat.