Łukasz Szewczyk03.03.2019 (18:48)2 komentarze

"Kabaret na żywo" wraca do telewizji Polsat. Jakie kabarety w 6 sezonie?

Na antenie Polsatu rusza szósty sezon kultowego "Kabaretu na żywo".
Kabaret na żywo
Wiosną na widzów będzie czekała solidna dawka humoru w wydaniu najlepszych specjalistów od żartów w tym kraju. Każdy odcinek to zabawna podróż, w którą zabierze widzów gospodarz wieczoru - grupa kabaretowa albo jeden z kabaretowych artystów. Niezwykli goście, premierowe skecze, wykonawcy w dowcipny sposób komentujący rzeczywistość, nowe pomysły i odskocznia od codzienności gwarantowana.
"Kabaret na żywo" to cotygodniowy program Telewizji Polsat, w którym czołówka polskich kabaretów bez cenzury i cięć bawić będzie szerokie grono fanów dobrej rozrywki. Szósty sezon będzie pełen zaskakujących skeczów, które zaspokoją głód najbardziej wyrafinowanych kabaretowych smakoszy. Gospodarzem premierowego odcinka będzie Kabaret Młodych Panów, a w kolejnych zobaczymy m.in. Kabaret Czesuaf, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Zachodni, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Skeczów Męczących oraz wyjątkowych solistów: Jerzego Kryszaka, niezastąpionego Piotra Bałtroczyka, czy Igora Kwiatkowskiego.


Premierowe odcinki programu "Kabaret na żywo" w niedziele o godz. 21.05 (od 3 marca 2019 roku) na antenie telewizji Polsat.

Komentarze (1 - 2 z 2)

jedno wielkie DNO I NUDA z milionem reklam !!!!
 0  
Nuda!! najlepsze reklamy! na siłę zapraszają osoby które nie nadają się do występu w kabarecie. Wyobrażacie sobie Arnolda schwarzeneggera w kabarecie?
 0