Łukasz Szewczyk04.03.2019 (16:25)brak komentarzy

Myszka w Paski pokaże maluchom świat kolei. Emisja w MiniMini+

W marcu 2019 roku swoją premierę na kanale MiniMini+ będzie miała nowa produkcja z Myszką w Paski w roli głównej. Tym razem bohaterka przybliży dzieciom świat kolei i wyjaśni podstawowe zagadnienia dotyczące bezpiecznego korzystania z pociągów. Program powstał we współpracy z Urzędem Transportu Kolejowego.
Myszka w Paski i podróże koleją
Znana i lubiana przez maluchy Myszka w Paski wprowadzi dzieci w tematykę podróżowania pociągiem. Poprzez bliskie najmłodszym widzom sytuacje opowie w ciekawy sposób o podróży, stacjach kolejowych, przejściach strzeżonych, a także znajdujących się w pociągach i na dworcach oznakowaniach. Przedstawi dzieciom na czym polega kultura podróżowania oraz jak przygotować się do drogi , aby -czas spędzony w pociągu się nie dłużył.
Program składa się z 20 odcinków, m.in. "Oczekiwanie na pociąg", "Zabawy w pociągu", "Przejście dla pieszych przez torowisko", "Zabawa w pobliżu torów".

Emisja serii "Myszka w Paski i podróże koleją" od poniedziałku do piątku o godz. 17.10 (od 25 marca 2019 roku) na antenie MiniMini+.