Łukasz Szewczyk04.03.2019 (16:54)brak komentarzy

Gala "Heraklesy polskiego MMA 2018" na antenie Polsat Sport Fight

Kanał Polsat Sport Fight przeprowadzi transmisję z VIII edycji gali "Heraklesy polskiego MMA 2018"
Heraklesy
Najważniejsze nagrody w polskim MMA są organizowane przez portal MMARocks.pl, największych polski serwis poświęcony mieszanymi sztukom walki i przyznawane od 2012 roku przez najbardziej doświadczonych dziennikarzy z branży sportów walki.
Idea uhonorowania zawodników za osiągnięcia w roku ubiegłym, od samego początku spotkała się entuzjazmem całego środowiska MMA w Polsce. Wkrótce do tego pomysłu dołączyły mniejsze portale, a kapituła wybierająca laureatów, z roku na rok się powiększała aż do momentu, w którym Heraklesy stały się oficjalnymi i najbardziej prestiżowymi nagrodami, jakie zawodnik z Polski może dostać w swojej zawodniczej karierze.

Laureatów kapituła wybiera w następujących kategoriach: zawodnik roku, walka roku, nokaut roku, poddanie roku, odkrycie roku, gala roku i klub roku. Dodatkowo fani mieszanych sztuk walki w internetowym głosowaniu mogą wybrać najlepszego zawodnika publiczności.

Transmisja VIII edycji gali "Heraklesy polskiego MMA 2018" w piątek 22 marca 2019 roku o godzinie 20.00 na antenie Polsat Sport Fight.