Łukasz Szewczyk06.03.2019 (13:21)1 komentarz

Edyta, Cielecka, Domagała, Aida "W roli głównej" u Magdy Mołek na TVN Style

W jej programie gość jest zawsze "W roli głównej". Magda Mołek jak nikt potrafi zadawać nietypowe pytania i słuchać. Uwielbia też kiedy rozmówcy ją zaskakują. Kto będzie jej gościem w nowym sezonie programu?
Magda Mołek
Niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej, której kariera i życie prywatne od lat wzbudza wiele emocji i nie schodzi z pierwszych stron gazet - Edyta Górniak. Wielki sukces w musicalu "Metro", historyczne 2. miejsce na Eurowizji, 8 płyt, dwa Fryderyki i tysiące koncertów w Polsce i zagranicą. Jej życie prywatne momentami przypominało walkę na froncie, ale czy jest gotowa, żeby puścić syna na wojnę? Dlaczego uważa, że nie zostanie babcią? Kto był jej pierwszą miłością? Co dziś myśli o swoich wszystkich związkach i czy w końcu znalazła nową miłość? A może już jej nie szuka? Pierwszy odcinek nowego sezonu "W roli głównej" już 6 marca o godzinie 22.25.
Kolejnym gościem będzie Magda Cielecka (13 marca). Choć całe swoje zawodowe życie pojawiała się przede wszystkim w teatrze, ostatni rok był dla niej wyjątkowo udany! "Chyłka - Zaginięcie", "7 uczuć", "Ciemno, prawie noc" - to tylko niektóre produkcje, w których możemy ją ostatnio oglądać na małym i dużym ekranie. A co wiemy o niej prywatnie? Kto latał z nią na paralotni? Czy potrafi naprawić samochód? Dlaczego Krzysztof Materna nigdy nie spotka się z nią w upalny dzień na przejażdżkę rowerową i czy to prawda, że jeden z jej kotów znalazł ją w Toskanii?

Na karierę aktorską nie może narzekać, ale to piosenka "Weź nie pytaj" sprawiła, że usłyszeli o nim wszyscy. Na swojej stronie internetowej napisał o sobie: "Paweł Domagała, człowiek z podwójnym życiem - aktorskim i muzycznym". Ale co, jeśli będzie musiał wybrać między koncertem w Madison Square Garden z Johnem Mayerem, a pracą z Clintem Eastwoodem? Co łączy go z Julią Roberts? Czy małżeństwo i rodzina to dla niego najważniejsze wartości w życiu? Czy lubi wydawać pieniądze? O tym, co jeszcze wyśpiewał Magdzie Mołek, dowiecie się w programie "W roli głównej" 20 marca.

Jedni mówią o niej wróżka, drudzy jasnowidzka, ona sama woli określenie wizjonerka. Aida Kosojan - Przybysz (27 marca) prywatnie żona i mama, na co dzień czyta - jak sama twierdzi - z oczu ludzi. W nowym sezonie "W roli głównej" zabierze nas w sentymentalną podróż do swojego rodzinnego Batumi i opowie niezwykłą historię swoich przodków! Kto przepowiedział jej męża? Co dokładnie widzi w oczach? Jak jasnowidzenie wpływa na jej życie? Czy odczuwa pokusę patrzenia w przyszłość najbliższych? Co doprowadziło ją do łez podczas nagrania?

Komentarze (1 - 1 z 1)

Szanowny panie redaktorze. W tytule napisał pan Edyta, Cielecka, Domagała, Aida. Nie każdy od razu może się domyślić o kogo chodzi itp. Na pana miejscu napisałbym tak. "Edyta Górniak, Magdalena Cielecka, Paweł Domagała, Aida Kosojan - Przybysz".
 0