Łukasz Szewczyk06.03.2019 (13:28)brak komentarzy

Drugi sezon "Śpiewajmy razem. All Together Now". Nowy kapitan, prowadzący i jury

Startuje druga edycja programu "Śpiewajmy razem. All Together Now". Kolejny sezon przyniesie wiele zmian. Nowa kapitan jury, nowy prowadzący i...nowi jurorzy.
Beata Kozidrak i Mariusz Kałamaga w drugim sezonie "Śpiewajmy razem. All Together No" / Fot. Polsat
Beata Kozidrak i Mariusz Kałamaga w drugim sezonie "Śpiewajmy razem. All Together No" / Fot. Polsat
W roli kapitana największego panelu jurorskiego w historii telewizji, w którym zasiada aż sto osób, pojawi się legenda polskiej sceny muzycznej Beata Kozidrak. Nowym gospodarzem show będzie Mariusz Kałamaga - komik, prezenter radiowy i telewizyjny, były członek kabaretu Łowcy.B, który swoim wyjątkowym poczuciem humoru będzie zarażał nie tylko jurorską ścianę, ale również wszystkich widzów przed telewizorami.
W stuosobowym panelu jurorskim ponownie zasiądą m.in. Paweł Stasiak, Anja Orthodox, Saszan, Ramona Rey, Dariusz Kordek, ale pojawią się również nowi jurorzy, wśród których zobaczymy Julę, Wandę Kwietniewską, zespół Bajm, Joannę Lazer z zespołu Red Lips, Tomka Luberta, Patrycję Kosiarkiewicz i wiele innych osobowości ze świata muzyki.

Mimo wielu zmian, zasady programu pozostają niezmienne: zadaniem uczestnika jest zaśpiewać tak, by porwać do wspólnego śpiewania i zabawy jak największą liczbę jurorów. Uczestnicy to zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, soliści, duety, a także grupy muzyczne. Dwójka wokalistów, która poderwie z krzeseł największą liczbę sędziów, przechodzi do finału, w którym zawalczą o główną nagrodę - 100 tysięcy złotych. Dzięki wygranej zwycięzca będzie mógł rozwinąć skrzydła i spełnić marzenia, tak jak Mateusz Łopaciuk - laureat pierwszej edycji show, który pracuje już nad wydaniem swojej pierwszej płyty.

Emisja premierowych odcinków "Śpiewajmy razem. All Together Now" w środy o godz. 20.35 (od 6 marca 2019 roku) na antenie telewizji Polsat.