Łukasz Szewczyk06.03.2019 (13:49)4 komentarze

"Dobry start". Rusza nowy program Beaty Sadowskiej w Onecie

"Dobry start" otwiera wiosenną ramówkę Onetu i jest pierwszym programem Beaty Sadowskiej po jej powrocie do mediów. Prowadząca w nowym programie podzieli się wskazówkami na temat zdrowego trybu życia, dobrej kondycji oraz tzw. slow life.
"Dobry start". Rusza nowy program Beaty Sadowskiej w Onecie
Po odejściu z telewizji i radia, Beata Sadowska zniknęła na kilka lat z mediów. Po urodzeniu dzieci postanowiła zwolnić i poświęcić się rodzinie oraz swoim pasjom. Dziennikarka znana jest ze zdrowego i ekologicznego stylu życia, którym chętnie dzieli się ze swoimi czytelnikami. Od kilku lat z sukcesami prowadzi bloga, na którym motywuje czytelników do działania i podejmowania próby metamorfozy
i zadbania o siebie.
- Tęskniłam za mediami, jednak dziś preferuję je w nieco innej formie. Wybrałam internet, bo daje mi elastyczność i pozwala pogodzić pracę z byciem mamą. W Onecie nie muszę z niczego rezygnować, mogę za to rozwijać swoje pasje i robić to, co kocham. "Dobry Start" będzie o tym jak zacząć o siebie dbać, by nie zwariować. Wszystko w duchu slow life i połączeniu aktywności ze zdrową dietą - mówi Beata Sadowska, prowadząca program "Dobry start".

"Dobry start" będzie można oglądać w Onecie w każdy czwartek, od 7 marca o godz. 14.00.
W programie Beata Sadowska podpowie, jak dobrze zacząć dbanie o różne aspekty swojego zdrowia i samopoczucia. Zaproszeni eksperci opowiedzą o tym, co powinniśmy robić, chcąc zadbać o swoją odporność, kości, skórę, kondycję czy samopoczucie psychiczne.

Komentarze (1 - 4 z 4)

lewackie gówno
 9  
popieram, ale gościu nie podszywaj się pod mój nick, to tyle
 6  
media 2 - małe zainteresowanie Waszymi ( sensacjami) i nadal. spada. cienko to wygląda.....
 1  
Chyba powoli pada ten Wasz POsrany portal sponsorowany
 3