Łukasz Szewczyk06.03.2019 (14:09)21

"Świat według Kiepskich" z nowym sezonem w Polsacie. Od 20 lat na antenie TV

Na antenę telewizji Polsat wraca serial "Świat według Kiepskich". W tym roku serial obchodzi 20-lecie i jest najdłużej emitowanym sitcom na świecie. Pierwszy odcinek widzowie obejrzeli 16 marca 1999 roku. Po latach, produkcja nadal cieszy się niesłabnącą popularnością.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 21)

O 15lat za długo!
 5  
facebook to źydowski wynalazek dobry dla lewaków
I dobrze - polityczni trolle nie będą tam się rejestrowali i będzie spokój w komentarzach. :-) A dla normalnych ludzi Facebook jest OK!
 7  
A ja w ogóle czekam, kiedy Red. Szewczyk podejmie męską decyzję i zlikwiduje możliwość dodawania komentarzy pod artykułami. Tyle się ostatnio mówi o mowie nienawiści, a sam się przyczynia do jej szerzenia. Kiedyś to był fajny portal, a teraz przypomina szambo, do którego nie chce się wchodzić. Niech obrzucają się błotem na forum Media2, a tu niech człowiek może sobie spokojnie poczytać o nowościach w świecie mediów.
 3  
proponuję ci założyć stowarzyszenie osób poszkodowanych przez POdszywaczy twoich wypocin. W skład będą wchodzić: , Marek z Braniewa popierający narodowo-konserwatywne przewietrzanie mediów, Maciej z Radomia popierający PiS i wyznający konserwatywne wartości, PiSdek gwizdek, Małgośka3737, Vizir, johnyB - złodziej nicków, kurnik, kukuryku, johnyB - złodziej nicków,jerzy z centrum POdający świńskie ryje na tacy i wiele innych...
Cały czas jednak będzie to stowarzyszenie JEDNOOSOBOwe leszczu.

buhahahahahahahahahahahaha
Tyle w temacie. Więcej tutaj nie wejdę. Bez odbioru.
Krycha z Wałbrzycha 6.03.2019 (19:51:00)
 0  
facebook to źydowski wynalazek dobry dla lewaków
Jestem pełen podziwu, że mając IQ=44 napisałeś niemal składne zdanie.
Szacun.
. . . . .andy . . . 6.03.2019 (19:55:52)
 3  
Obejrzane dzisiaj nawet śmieszne tylko ferie za chudy a Marian szkoda patrzeć na niego taki chudy.
 3  
polska kinematografia przynajmniej trzyma poziom
 0  
polska kinematografia przynajmniej trzyma poziom
Polsat, mimo iż jest komercyjną stacją, przynajmniej potrafi nakręcić coś patriotycznego, typowo polskiego, czego my, prawdziwi Polacy, nie musimy się wstydzić. "Świat według Kiepskich" jest najlepszym tego przykładem. To jest serial, w którym są doskonale odzwierciedlone nasze narodowe wartości i dlatego jest tak bardzo krytykowany przez lewusów ;D

buuuuuuuuuuuuahahahahahahaha!!!!
 10  
Wystarczy logowanie danymi z Facebooka (chyba każdy już tam jest?).
Chyba BYŁA 2 czy 5 lat temu!
 3  
Nie pomoże nawet uśmiercenie całej obsady tego gówna, żeby się od niego uwolnić bo powtórki i tak będą puszczać do końca świata.
 6