Łukasz Szewczyk06.03.2019 (14:15)9 komentarzy

11 sezon "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" w MTV Polska. Jakie zmiany?

W marcu 2019 roku kanał MTV Polska wyemituje premierowy odcinek jedenastego sezonu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". W nowej edycji pojawią się uczestnicy znani z "Ex na plaży Polska".
11 sezon "Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy" w MTV
W jedenastym sezonie popularnego reality show udział wzięli znani z poprzednich edycji Ania "Mała" Aleksandrzak, Ewelina Kubiak, Klaudia Stec, Piotr "Pedro" Polak, Damian "Stifler" Zduńczyk oraz Klaudia "Czaja" Czajkowska i Patryk Spiker, którzy dołączyli do Ekipy w dziesiątej serii. Ponadto skład uzupełniła czwórka uczestników randkowego show stacji "Ex na plaży Polska": Anastasiya Yandaltseva, Ewa Piekut, Damian "Dzik" Graf i Kasjusz "Don Kasjo" Życiński.
Stacja MTV Polska ogłosiła także datę premiery kolejnej edycji swojego sztandarowego programu. Nowe odcinki "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" emitowane będą od 24 marca, w niedziele o 23:00.

Premierze programu towarzyszy kampania promocyjna opierająca się głównie o materiały video. Wykorzystane będą najpopularniejsze media cyfrowe: YouTube, Facebook i Instagram. Uzupełnieniem kampanii będą aktywności na portalach i w aplikacjach randkowych a także w sieci GDN. Za realizację kampanii odpowiadał dział on-air VIMN Poland, za zakup mediów dom mediowy Starcom. Podstawowym kanałem komunikacji z fanami programu są media społecznościowe. Profil show na Facebooku ma prawie 520 tys. fanów, a konto na Instagramie obserwuje ponad 180 tys. osób.

Zdjęcia do jedenastego sezonu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" realizowane były w styczniu w Warszawie. Producentem wykonawczym pozostaje Dragon Head.

Komentarze (1 - 9 z 9)

To jest ta warśawska eyta głosująca na Czaskowskiego?? ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuuahahahhahahahahahaha!!!!!
 9  
Lecz się prowokatorze!
 8  
Nie martw się o Warszawę. Podrzuć lepiej coś świnkom, bo pisiaki im korytko wyczyściły.
 13  
A świnki to kto, PO? Właśnie to wynika z twojego wpisu ;D
 3  
I znowu @johny'B vel PiSdek gwizdek.
Otwieram lodówkę i PiSdek komentuje. Ten gość umiaru nie ma.
 18  
no bez jaj..... ;D
 20  
Ktoś te śmieci w MTV ogląda? Ja nie znam nikogo.
 25  
mtv to szatańskie nasienie
 3  
nareszcie relaks od wyborczej PO tvn u
 0