Łukasz Szewczyk07.03.2019 (16:32)3 komentarze

Canal+ odkoduje transmisję 21. gali wręczenia Polskich Nagród Filmowych Orły 2019

W poniedziałek (25 marca 2019 roku) wręczone zostaną Polskie Nagrody Filmowe ORŁY, przyznawane przez Polską Akademię Filmową. Galę pokaże Canal+ w paśmie odkodowanym dla wszystkich abonentów nc+ oraz wybranych sieci kablowych.
Canal+ odkoduje transmisję 21. gali wręczenia Polskich Nagród Filmowych Orły 2019
Polskie Nagrody Filmowe ORŁY, przyznawane dorocznie przez Polską Akademię Filmową, to święto rodzimej kinematografii, a także uhonorowanie tych twórców, którzy w minionym roku wnieśli do niej najwięcej. To nagrody przyznawane przez profesjonalistów dla profesjonalistów, dlatego też powszechnie są uznane za najważniejszą nagrodę filmową w Polsce. Ceremonia odbędzie się w Teatrze Polskim w Warszawie.
Podczas tegorocznej gali o statuetki zawalczy 21 produkcji w 17 głównych kategoriach. Koprodukcja CANAL+ "Zimna wojna" ma szansę zdobyć aż 12 nagród. Ponadto wśród nominowanych znalazły się: "Kler" Wojciecha Smarzowskiego, "Kamerdyner" Filipa Bajona, "7 uczuć" Marka Koterskiego czy "Fuga" Agnieszki Smoczyńskiej.

Transmisję z ceremonii wręczenia Polskich Nagród Filmowych ORŁY 2019 CANAL+ pokaże w paśmie odkodowanym, które rozpocznie się wraz ze startem gali o godzinie 20:00. Po zakończeniu uroczystości, od 22:15, również w paśmie otwartym, widzowie zobaczą dwa filmy nominowane do ORŁÓW 2019: "Plan B" i "Wieża. Jasny dzień".

Komentarze (1 - 3 z 3)

Powinni dorzucić 1 mieś.Canal+ gratis za oglądanie nudów i żenady
 4  
Co myśleć o kimś, kto ogląda nudę i żenadę i jeszcze za to płaci? A nawet chce jeszcze dodatkowy miesiąc tej nudy i żenady!
 0  
powinni sobie darować odkodują na kilka godzin a potem płać .kicha i szmira oraz tandeta prowadzący
 7