Łukasz Szewczyk08.03.2019 (13:00)14

TVN testuje technologię HbbTV

Stacja TVN uruchomiła na swoim głównym kanale testową aplikację telewizji hybrydowej. W ramach tej usługi widzowie korzystający z naziemnej telewizji otrzymują dodatkowe treści takie jak: rozszerzony program telewizyjny czy interaktywne sondy powiązane z aktualnie emitowanymi programami.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 14 z 14)

Uprzejmie informuję, że to jest troll, który nie ma nic merytorycznego do napisania na temat artykułu, nie wnosi nic do dyskusji. Preferuje on pisanie nie na temat artykułu, a mianowicie zarzucanie @johny'emuB wielonickowości. To jest robienie niemerytorycznego sraczu w komentarzach i na to nie powinno być przyzwolenia. Dobrze, że komentarze czasami są usuwane przez administrację, dlatego zalecam ignorowanie trolla. Nie ma przecież sensu odpisywać na komentarze, które i tak lada chwila zostaną skasowane.
 9  
KURTYNA!
 6  
Aj jaj jaj
 32  
Jeszcze dziennikarka, czy już rzecznik Trzaskowskiego? Pochanke do Sienkiewicza: Czekałam aż cała KE za nim stanie
Czekałam aż cała Koalicja Europejska stanie symbolicznie murem za Rafałem Trzaskowskim. Tymczasem z Platformy Obywatelskiej popłynęły pojedyczne głosy wątpliwości—powiedziała w rozmowie z Bartłomiejem Sienkiewiczem w „Faktach po Faktach” w TVN24 Justyna Pochanke.Dziennikarka zwróciła uwagę, że zamiast poprzez prezydenta Warszawy, niektórzy politycy PO, jak Hanna Gronkiewicz-Waltz, wyraziły swoje wątpliwości wobec deklaracji LGBT+.Czekałam aż cała Koalicja Europejska stanie murem za Rafałem Trzaskowskim i powie: „Tak, bądźmy z tego dumni. Warszawa jest pierwszym miastem”. Krzywda się wam nie stanie, bo chodzi o wyłącznie o równość i edukację. Tymczasem z Platformy pojedyncze, ale istotnych członków, popłynęły głosy pewnych wątpliwości wyrażanych wobec tej deklaracji, wobec WHO, jakby nagle członkowie Platformy, jak Hanna Gronkiewicz-Waltz, uwierzyły, że WHO to jest organizacja dewiantów. Nie wierzę, że ktoś w to może uwierzyć—stwierdziła.Justyna Pochanke to jeszcze dziennikarka, czy już rzecznik Rafała Trzaskowskiego?

kk/TVN24
jerzy z centrum POdający świńskie ryje na tacy Koalicji Europejskiej 13.03.2019 (12:20:53)
 27