Łukasz Szewczyk08.03.2019 (13:26)17 komentarzy

"To był rok!". Rusza nowy show TVP1 z udziałem gwiazd

Telewizja Polska rozpoczyna emisję nowego show rozrywkowego z udziałem znanych osób.
Uczestnicy programu "To był rok!" / fot. Jan Bogacz/TVP
Uczestnicy programu "To był rok!" / fot. Jan Bogacz/TVP
W programie "To był rok!" dwie gwiazdorskie drużyny, na czele których staną kapitanowie Anna Mucha i Antoni Królikowski, będą rywalizowały ze sobą w quizach, dotyczących w każdym odcinku jednego, wybranego roku - od lat 60. ubiegłego wieku do początku wieku XXI. Stylizowana na tamte czasy scenografia oraz kostiumy i make-up uczestników, sprawią, że widzowie przeniosą się w dalszą i tę całkiem niedaleką przeszłość.
Drużyny rywalizować będą w trzech głównych rundach, w których odpowiedzą na pytania związane zarówno z popkulturą, modą, obyczajami, życiem codziennym, jak też sportem, motoryzacją, zabawkami czy gadżetami. Pytania będą bogato ilustrowane materiałami, m.in.
z archiwum TVP. W każdym odcinku przypomnimy też największe przeboje danego roku, jeden z nich zaśpiewa specjalny gość muzyczny, wiązankę innych - prowadząca i kapitanowie. Nieodłącznym elementem programu będzie 100-osobowa widownia, która z racji młodego wieku nie może pamiętać tamtych czasów, ale będzie musiała ocenić, np. jaka zabawka z przeszłości zrobiłaby dziś większą karierę lub, który amant z lat 60. byłby dziś najpopularniejszy na Instagramie.

Program poprowadzi Marzena Rogalska.


Emisja programu "To był rok!" w piątki o godz. 20.35 (od 8 marca 2019 roku) na antenie TVP1.

W pierwszym odcinku wehikuł czasu zabierze prowadzącą - Marzenę Rogalską oraz kapitanów w podróż do roku 1980, kiedy cała Polska nuciła "Bananowy song", "Najwięcej witaminy" i "Wszystko czego dziś chcę". W składzie drużyn znajdą się Wanda Kwietniewska, która pomimo kontuzji wkroczy w wieczór wspomnień mocnym krokiem oraz Marek Piekarczyk z charakterystycznym wąsem, który był jego znakiem rozpoznawczym w 1980 roku.

Komentarze (1 - 10 z 17)

Widzę że w TVP jeden program "misyjny" za drugim powstaje.
Tak trzymać Prezesie Kurski.
 23  
Czyli to samo co "Kocham cię, Polsko" w nowej upudrowanej wersji.
 7  
Widzę że w TVP jeden program "misyjny" za drugim powstaje.
Tak trzymać Prezesie Kurski.
Ech... Tyle razy było już tłumaczone, a niektórzy nadal nie zrozumieli...
TVP1 i TVP2 nie są kanałami w pełni misyjnymi. Na tych kanałach są oczywiście pojedyncze produkcje misyjne, jednak przede wszystkim te kanały służą do zarabiania na reklamach i są w dużej mierze skomercjalizowane. Wszystko dlatego, że społeczeństwo nie wywiązuje się z obowiązku opłacania obowiązkowego abonamentu i TVP musi jakoś inaczej zarabiać. Najłatwiej na reklamach. A żeby przyciągnąć reklamodawców, trzeba przyciągnąć masową widownię, czyli nadawać coś mniej ambitnego, łatwego w odbiorze dla mas ludowych.

Programów misyjnych szukaj na TVP Info, TVP Historia, TVP Kultura - tam są nadawane przez cały dzień. Sama misja, zero komercji. Kanały tematyczne dla bardzo wymagającego odbiorcy!

A TVP1 i TVP2 zarabiają na misję na kanałach tematycznych. W obecnej sytuacji jest to KONIECZNE, bo ściągalność abonamentu jest kiepska.

Tyle.
 21  
Uprzejmie informuję, że

to jest troll i spamer, który robi niemerytoryczny sracz w komentarzach. Zamiast napisać cokolwiek merytorycznego na temat artykułu (czytaj: na temat nowego show "To był rok!" w TVP1) i wnieść cokolwiek do dyskusji o tym, spamer pisze sami widzicie o czym... Związek jego wpisu z tematem tego artykułu jest zerowy.

Tyle.
 11  
KURTYNA!
 6  
Każdy inteligentny czytelnik tego forum wie, że ROTOR to jest wirnik od wentylatora z hurtowni Macieja! :D :D :D
 5  
Nawet nie wspominam, że to słynny tutaj i spalony już nick .
Prześladowca znowu w akcji ;] Znowu mnie prześladuje ;]

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahha!!!
 13  
P.s. Dobrze, że administracja sukcesywnie kasuje wszystkie wpisy ;D
 8  
Ależ @Maciuś posłuchaj - gdybyś się tak nie ukrywał pod rozmaitymi nickami i przyznał że Ty to Ty, to nie byłoby tej całej nagonki i poszukiwania ciebie w każdym nicku jak zbiega.
Jest sracz przez twoje ukrywanie się, a już wystarczy przeczytać jedno twoje zdanie by cię rozpoznać. Najlepiej zarejestruj nick @Maciej..., a list gończy który tu wydano za tobą, wyląduje w koszu:-) , przynajmniej tak myśle.
 3  
Juz byl taki program w TVN "To bylo grane" z Kayah
 6