Łukasz Szewczyk08.03.2019 (13:26)17

"To był rok!". Rusza nowy show TVP1 z udziałem gwiazd

Telewizja Polska rozpoczyna emisję nowego show rozrywkowego z udziałem znanych osób.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 17 z 17)

Ależ @Maciuś posłuchaj - gdybyś się tak nie ukrywał pod rozmaitymi nickami i przyznał że Ty to Ty, to nie byłoby tej całej nagonki i poszukiwania ciebie w każdym nicku jak zbiega.
Jest sracz przez twoje ukrywanie się, a już wystarczy przeczytać jedno twoje zdanie by cię rozpoznać. Najlepiej zarejestruj nick @Maciej..., a list gończy który tu wydano za tobą, wyląduje w koszu:-) , przynajmniej tak myśle.
Tak tylko gwoli ścisłości, regulamin tego portalu nie zobowiązuje ani do rejestracji nicka, ani do pisania stale pod jednym nickiem. Nie zabrania też zmieniać nicków. Zatem Maciej ma pełne prawo zmieniać nicki nawet codziennie i wcale nie musi się tłumaczyć z tego, że jest dzisiaj pod takim i owakim nickiem. Więc czepianie się Macieja, że ukrywa się pod innymi nickami, jest delikatnie powiedziawszy bezsensowne. Robi to legalnie.

Bezsensowne są też zarzuty johny'egoB pod adresem antyPiSowskich wielonickowców (tati vel konti, dojarka vel inne nicki). Też mają pełne prawo pisać z takich nicków, z jakich chcą, bo robią to legalnie.

Tyle tytułem wyjaśnienia. Teraz możecie rzucać we mnie pomidorami! :-)
 7  
Witam PO weekendzie i zapraszam do lektury!

wpolityce.pl/polityka/437409-byly-asystent-polskiej-komisarz-ue-zatrzymany

# klimat ... rodzinny ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuahahhahahahhahahh!!!
 5  
I przyPOminam, że NIGDY nie piszę na tym POrtalu w godzinach przedPOłudniowych ;) W weekendy też mnie zazwyczaj nie ma ;)

Jeśli zobaczycie moje wpisy przed godziną 12:00, lub w soboty i niedziele, wiedzcie że macie do czynienia z chorym psychicznie psychofanem, który mnie prześladuje, nęka i POdszywa się POde mnie ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuahahhahahahhahahh!!!
 5  
Uprzejmie informuję, że

to jest troll i spamer, który robi niemerytoryczny sracz w komentarzach. Zamiast napisać cokolwiek merytorycznego na temat artykułu (czytaj: na temat nowego show "To był rok!" w TVP1) i wnieść cokolwiek do dyskusji o tym, spamer pisze sami widzicie o czym... Związek jego wpisu z tematem tego artykułu jest zerowy.

Tyle.
Czekam z niecierpliwością na krytykę Macieja z Radomia do jakże merytorycznego wpisu i na temat artykułu:

Witam PO weekendzie i zapraszam do lektury! (...)
O ile się założycie że ie będzie krytyki? :lol
Drużyna pierścienia 12.03.2019 (7:12:00)
 1  
Wscieku.pl, wpotylice.pl, wkorycie.pl, mglasmolenska.com i inne sekciarskie portaliki czekają na ciebie! :D :D :D Tylko tam będziesz mogl spokojnie poPiSywać sie swoja konserwatywną (zacofaną) yntelygęcją :D :D :D Na tym portalu jesteś śmieciu spalony, nikt ci tutaj nie da spokojnie pisać głupot, zwłaszcza po dniu 4 marca, kiedy to wyszło na jaw, że jesteś PiSdkiem gwizdkiem, Maciejem, Kurnikiem, Gośką, Markiem z Braniewa aka setkami innych nicków.

Zwieracze, podszywacze i akrobaci nie dadzą ci więcej spokoju! :D :D :D
 1  
A z twarzy był podobny do NIKOGO!

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuahahahhahahahahaha!!!
 1