Łukasz Szewczyk12.03.2019 (12:20)1 komentarz

Większy zasięg Gametoon HD w kablu

Kanał esportowy Gametoon HD, którego dystrybutorem w Polsce jest spółka Kino Polska TV, dołączył do oferty TOYA, jednego z większych operatorów kablowych w kraju.
Gametoon
Gametoon HD to kanał esportowy kierowany do graczy w różnym wieku. W ofercie programowej stacji dominują programy typu let's play, w których popularni youtuberzy i streamerzy grają w gry, na bieżąco je komentując. Dzięki porozumieniu z wydawcami prezentowane na antenie tytuły, to m.in.: Marvel's Spider-Man, Star Wars: Battlefront II, The Sims 4 i FIFA 19. Przy programach let's play Gametoon HD współpracuje z czołową w Polsce siecią influencer marketingu LifeTube, dzięki której gry prezentują tak uznani influencerzy, jak Seto - jeden z najpopularniejszych krajowych streamerów w serwisie Twitch, ViniPlay - youtuber znany ze swojego zamiłowania do serii GTA i Bungo21 - specjalista od surwiwalu w grach komputerowych. Na antenie kanału grają ponadto Jakub "Lothar" Szygulski - profesjonalny gracz Fortnite i Mrs Scarlett - ekspertka w dziedzinie serii The Sims. Tytuł FIFA 19 prezentuje z kolei LisekHD - youtuber znajdujący się w pierwszej setce najlepszych graczy FIFA na świecie.
Gametoon HD nadaje też pasmo, w którym przypomina widzom najważniejsze mecze z międzynarodowych wydarzeń esportowych, prezentuje pełne ciekawostek materiały promocyjne i zajawki najnowszych gier.

Ponadto w Gametoon HD można oglądać magazyny: Gamanoid World, w którym stacja odwiedza imprezy i konwenty dla graczy i miłośników popkultury oraz 10UP - program z przeróżnymi zestawieniami dziesięciu rzeczy związanych z szeroko rozumianą kulturą gier wideo.

Kanał Gametoon HD w sieci TOYA zasilił pakiety Wygodny i Bogaty i znalazł się na pozycji nr 421.

W ofercie TOYA znajdują się już inne kanały Grupy Kino Polska, takie jak: Zoom TV (pozycja EPG nr 44), Kino TV (80), Kino Polska (110), Stopklatka TV (111) i Kino Polska Muzyka (777) oraz kanały pakietu FilmBox: FilmBox Premium HD (81), FilmBox Family (82), FilmBox Action (83), FilmBox Extra HD (85), FilmBox Arthouse HD (86), DocuBox HD (87) i FightBox HD (466).

Komentarze (1 - 1 z 1)

CZEKAMY NA GAMETOON HD W EAST&WEST ! :)
https://aukcje.wosp.org.pl 14.03.2019 (18:50:13)
 1