Łukasz Szewczyk12.03.2019 (12:20)6 komentarzy

Rekord oglądalności Telewizji Metro

W minionym tygodniu Telewizja Metro odnotowała najwyższą oglądalność w historii kanału, gromadząc przed telewizorami rekordową liczbę widzów.
Rekord oglądalności Telewizji Metro
Telewizja METRO poprzedni tydzień (4-10 marca 2019 roku) zakończyła z rekordową oglądalnością - udział w rynku w zeszłą sobotę wyniósł aż 0,83% w grupie komercyjnej 16-49. To nowy rekord kanału. Najpopularniejszą pozycją w ramówce minionego tygodnia okazał się film Roberta Zemeckisa "Cast Away: Poza światem", z Tomem Hanksem w roli głównej. W sobotę 9 marca obejrzało go prawie 160 tysięcy widzów.
METRO to bezpłatny kanał ogólnotematyczny z bogatą ofertą telewizyjną, dzięki której widzowie mogą cieszyć się światowym kinem, współczesnymi serialami, fascynującymi dokumentami
i emocjonującymi reality show. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne, a także filmy animowane dla dzieci.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Myślałem że ten film wiedzieli juz wszyscy lata temu ;)
 7  
Nie wierzę, kto to ogląda zapłacili to tak napisali
 1  
Przy 2 tys. gospodarstw na których przeprowadzane badania ten niecały 1% to może być równie dobrze błąd pomiarowy.
 0  
Czekam na obrońcę porządku prawa i sprawiedliwości na tym portalu aka , który swoich wyznawców poinformuje że robią tu niemerytoryczny sracz.
Drużyna pierścienia 14.03.2019 (7:26:20)
 3  

Czekam na obrońcę porządku prawa i sprawiedliwości na tym portalu aka , który swoich wyznawców poinformuje że robią tu niemerytoryczny sracz.
A skąd taka pewność, że to są moi wyznawcy? Gdzie są dowody, że na 100% tak jest? A może to lewacy POdszywają się pod moich wyznawców i robią ten sracz, żeby nas w niego wkręcić?

Ech... Szkoda z tobą gadać, więc KURTYNA!
 1  
Dobre filmy można oglądać co roku. Sam osobiście Cast Away widziałem z 8 razy :)
 1