Łukasz Szewczyk12.03.2019 (13:30)1 komentarz

Piłkarski tydzień na sportowych antenach Polsatu. Puchar Polski, Liga Mistrzów i Europy

We wtorek i środę (12-13 marca), zobaczymy ostatnie mecze rewanżowe 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA. Dzień później, w czwartek (14 marca), przyjdzie czas na rozstrzygnięcia w 1/8 finału Ligi Europy UEFA. Fani futbolu mogą oglądać wszystkie mecze na żywo na kanałach Polsat Sport Premium.
Polsat Sport Premium
Po emocjonujących ubiegłotygodniowych meczach przyszedł czas na poznanie pozostałych ćwierćfinalistów tegorocznej edycji Ligi Mistrzów UEFA. Kto dołączy do londyńskiego Tottenhamu Hotspur, Ajaxu Amsterdam oraz Manchesteru United i FC Porto? Przekonamy się już w najbliższy wtorek i środę.
Piłkarski wtorek
We wtorek (12 marca), Juventus Turyn zmierzy się w rewanżowym spotkaniu z Atletico Madryt. Czy "Stara Dama" zdoła odrobić dwie bramki straty z pierwszego meczu? Transmisja od 20:50 w Polsat Sport Premium 1. Spotkanie skomentują z Turynu Marcin Feddek i Roman Kołtoń. Tego samego dnia aktualny Mistrz Anglii - Manchester City podejmować będzie u siebie Shalke. Czy "The Citizens" zdołają przypieczętować awans po wygranej 3:2 w pierwszym spotkaniu? Mecz skomentują Tomasz Włodarczyk i Adam Matysek. Transmisja w Polsat Sport Premium 2 od godziny 20:15.

Studio przedmeczowe w Polsat Sport Premium 1 już od godziny 18:00 poprowadzi Paulina Chylewska. Wśród gości: Artur Wichniarek, Waldemar Prusik, Paweł Golański, Roman Kosecki i Adam Matysek. Najnowsze doniesienia w przeglądzie prasy i wieści z mediów społecznościowych przedstawi Justyna Kostyra, analizy najbardziej interesujących akcji meczów tego wieczoru przedstawią Marcin Lepa i Dariusz Wdowczyk, a porównania i ciekawostki związane z wtorkowymi meczami przedstawi Szymon Rojek.

Piłkarska środa
W środę, 13 marca, poznamy ostatnich dwóch ćwierćfinalistów Ligi Mistrzów UEFA. W Monachium Bayern z Robertem Lewandowskim w składzie będzie podejmować FC Liverpool. Czy Jürgen Klopp znajdzie patent na zatrzymanie swojego byłego napastnika z czasów Borussii Dortmund? Transmisja od 20:50 w Polsat Sport Premium 1. Mecz skomentują prosto z Monachium - Mateusz Borek i Tomasz Hajto. W drugi spotkaniu tego dnia Barcelona zmierzy z Olympic Lyon. Transmisja spotkania od godziny 20:15 na antenie Polsat Sport Premium 2. Mecz skomentują Tomasz Smokowski i Paweł Golański.
Środowe studio przedmeczowe zacznie się w Polsacie Sport Premium 1 o godzinie 18:00. Gośćmi Jerzego Mielewskiego będą Jerzy Dudek, Dariusz Dziekanowski, Tomasz Frankowski, Andrzej Wrona i Paweł Golański. Analizy najciekawszych akcji w meczach przedstawią Marcin Lepa i Tomasz Łapiński, przegląd prasy oraz wieści z mediów społecznościowych przedstawi Aleksandra Szutenberg, porównania i ciekawostki zaprezentuje Szymon Rojek.

Piłkarski czwartek
Czwartek w Lidze Europy upłynie również pod znakiem spotkań rewanżowych 1/8 finału. Transmisja pierwszych trzech meczów już od godziny 18:45:
• Polsat Sport Premium 1: Red Bull Salzburg - SSC Napoli. Mecz skomentują z Salzburga B. Iwanow i A. Wichniarek.
• Polsat Sport Premium 2: Dynamo Kijów - Chelsea Londyn[. Mecz skomentują P. Przybysz i A. Strejlau.
• Polsat Sport Premium PPV 3: FK Krasnodar - Valencia. Mecz skomentują A. Janisz i T. Łapiński.

Transmisja pozostałych trzech spotkań od godziny 20:50:
• Polsat Sport Premium 1: Inter Mediolan - Eintracht. Mecz skomentują M. Borek i M. Lepa.
• Polsat Sport Premium 2: Arsenal Londyn - Rennes. Mecz skomentują T. Włodarczyk i J. Ziober.
• Polsat Sport Premium PPV 3: Villareal - Zenit Sankt-Petersburg. Mecz skomentują G. Michalewski i F. Jastrzębski.
• Polsat Sport Premium PPV 4: Slavia Praga - Sevillia. Mecz skomentują C. Kowalski i P. Koźmiński.
• Polsat Sport Premium PPV 5: Benfica Lizbona - Dinamo Zagrzeb. Mecz skomentują Sz. Rojek i T. Łapiński.

Studio Ligi Europy UEFA od godziny 18:00 na antenie Polsatu Sport Premium 1. Gośćmi Tomasza Smokowskiego będą Tomasz Frankowski, Adam Matysek, Dariusz Dziekanowski i Roman Kołtoń. Przegląd prasy i wieści z mediów społecznościowych przedstawi Justyna Kostyra, porównania i ciekawostki - Przemysław Iwańczyk, a analizy najbardziej interesujących akcji w meczach zaprezentuje Marcin Feddek oraz Dariusz Wdowczyk.

O godzinie 23:30 na antenie Polsatu Sport Premium 1 we wtorek i środę Magazyn Ligi Mistrzów, o tej samej porze w czwartek Magazyn Ligi Europy, gdzie będą prezentowane skróty wszystkich spotkań oraz analizy najważniejszych akcji w meczach.

Puchar Polski
To jednak nie wszystko. Przed rozstrzygnięciami w europejskich pucharach poznamy również trzech półfinalistów piłkarskiego Pucharu Polski. We wtorek, 12 marca Odra Opole zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Mecz ten skomentują Piotr Przybysz i Janusz Kudyba. W środę, 13 marca Mistrz Polski, Legia Warszawa zagra na wyjeździe z Rakowem Częstochowa. Mecz ten skomentują Cezary Kowalski i Waldemar Prusik. A w czwartek Puszcza Niepołomice zmierzy się z tegorocznym beniaminkiem Ekstraklasy - Miedzią Legnica. Spotkanie skomentują Mariusz Hawryszczuk i Andrzej Niedzielan. Transmisja meczów wtorkowych i środowych od godziny 17:45, natomiast meczu czwartkowego od godziny 16:15. Wszystkie spotkania ćwierćfinałowe Pucharu Polski do zobaczenia na antenie Polsatu Sport.

Komentarze (1 - 1 z 1)

JUV - ATM oraz BAY - LIV za free na Live Stream M4 Sport Hungary

INT - EIN za free na RTL (DE) 19*E
 0