Łukasz Szewczyk14.03.2019 (16:15)brak komentarzy

Gwiazdy filmu "Całe szczęście" w specjalnych odcinkach "Milionerów" TVN

Joanna Liszowska, Marietta Żukowska, Tomasz Sapryk oraz Rafał Rutkowski staną do walki o wielkie pieniądze! Aktorzy najnowszej komedii romantycznej zagrają w szczytnym celu wspierając Fundację TVN "Nie jesteś sam". Jak poradzą sobie z pytaniami?
Gwiazdy filmu "Całe szczęście" w specjalnych odcinkach "Milionerów" TVN / Fot. TVN
Gwiazdy filmu "Całe szczęście" w specjalnych odcinkach "Milionerów" TVN / Fot. TVN
"To jest poprawna odpowiedź!" - na te słowa Huberta Urbańskiego z pewnością czeka każdy, kto usiądzie w fotelu naprzeciwko niego. Tak też będzie z gwiazdami, które nie dostaną żadnej taryfy ulgowej! Aktorzy walczą o największe pieniądze żeby odmienić los najbardziej potrzebujących z Fundacji TVN "nie jesteś sam".
- Zawsze z ogromną ekscytacją podchodzę do nagrań, w których udział biorą gwiazdy znane z filmu albo teatru i kibicuję im w tym niełatwym starciu o milion złotych. Emocje są tym większe im większa jest wygrana, ponieważ zgromadzone pieniądze zostaną przekazane podopiecznym Fundacji TVN "nie jesteś sam". Niezmiernie się cieszę, że nasz program przyczynia się do pomocy potrzebującym - mówi Hubert Urbański

Czy po raz pierwszy w historii gwiazdy wygrają milion złotych? Specjalne wydanie programu "Milionerzy" w środę (20 marca) oraz czwartek (21 marca) o godzinie 20:55 na antenie TVN.