Łukasz Szewczyk14.03.2019 (16:42)4 komentarze

Eurozet startuje z nowym portalem informacyjnym Planeta.pl

Eurozet uruchomił nowy serwis informacyjny Planeta.pl, w którym użytkownicy codziennie znajdą wiadomości na temat bieżących wydarzeń politycznych i społecznych, a także informacje ze świata rozrywki i show-biznesu oraz prawdziwe ludzkie historie.
Nowy portal Planeta.pl
Nowy portal Planeta.pl
Nowy portal zastąpił dotychczasowy serwis Planeta.fm. Nowa Planeta.pl została podzielona na sekcje tematyczne, w których użytkownik znajdzie najważniejsze wiadomości z zakresu polityki, rozrywki, show-biznesu, a także bieżące informacje pogodowe czy ciekawostki z życia codziennego. Intuicyjna nawigacja oraz umieszczona w widocznym miejscu wyszukiwarka ułatwia poruszanie się po stronie i szybkie dotarcie do wybranych informacji niezależnie od tego, czy użytkownik korzysta z wersji desktopowej czy mobilnej serwisu. Artykuły uzupełniają materiały multimedialne, takie jak wideo czy przyjazne dla internautów jednoodsłonowe galerie. Pojawią się też quizy i testy z różnych dziedzin. W serwisie nie zabraknie sond, w których użytkownicy będą mogli wyrazić swoją opinię o poruszających ich sprawach. Informacje dotyczące najważniejszych tematów będą agregowane w raporty specjalne. Ułatwi to bieżące śledzenie rozwoju wydarzeń.
Szata graficzna Planeta.pl jest utrzymana w żółto-czarno-czerwonej kolorystyce, a poszczególne elementy, takie jak etykiety oznaczające treści ważne, pilne lub relacjonowane na żywo, ułatwiają czytelnikom orientację w serwisie i pozwalają szybko odnaleźć najważniejsze treści. Logotyp, wraz z prostym, przykuwającym wzrok liternictwem oraz żółtym podkreśleniem, jest odzwierciedleniem głównych cech serwisu: prostoty, bezpośredniości, szybkości przekazu oraz prezentowania najważniejszych informacji.

- Planeta.pl to nowy i wyjątkowy produkt w naszym portfolio, gdzie użytkownicy znajdą newsy z Polski i świata podane w przystępny i emocjonujący sposób. Przejrzysta struktura, przyjazny layout i intuicyjna nawigacja sprawią, że czytelnicy bez trudu odnajdą tu wszystko to, czego potrzebują. Naszym celem jest wejście z Planeta.pl do czołówki serwisów informacyjnych w Polsce - mówi Tomasz Sofuł, dyrektor działu online Grupy Eurozet.

Serwis zaprojektowany został zgodnie z filozofią mobile first w technologii Responsive Web Design, tak aby użytkownicy mogli z niego korzystać w równie komfortowy sposób, zarówno na desktopie, tablecie, jak i smartfonie.

Za przygotowanie, projekt graficzny i wdrożenie nowej strony odpowiedzialny był zespół online Grupy Eurozet.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Od razu widać Biedroń stary homoseksualista i obog specjalnie dobrane zdjęcie Kaczyńskiego no Gazeta wyborcza i tok fm po tym jak Michnik z Sorosem kupił nie pytając UOKiK eurozet
 25  
Agora startuje z antypisowską propagandą. O to im czy chodziło
 19  
Po tym co Eurozet zrobił z radiem Planeta kolejna zmiana layoutu Planety jest tragikomedią. Bazować w internecie na marce radiowej którą kilka lat temu uśmiercili jest ewenementem.
 3  
Od razu widać Biedroń stary homoseksualista i to jeszcze z dzieckiem omg. i obok specjalnie dobrane zdjęcie Kaczyńskiego no Gazeta wyborcza i tok fm po tym jak Michnik z Sorosem kupił nie pytając UOKiK eurozet
 3