Łukasz Szewczyk14.03.2019 (23:46)5

"Han Solo: Gwiezdne wojny historie", "Deadpool 2", "Projekt Floryda" - filmowy weekend premium TV

Najbliższy weekend na antenach kanałów premium (Canal+, HBO, Cinemax) upłynie przy takich premierach, jak m.in.: "Han Solo: Gwiezdne wojny historie", "Deadpool 2" czy też "Projekt Floryda".

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 5 z 5)

Tylko szkoda że film Pomniejszenie już leciał na cinemax. A więc jaka to premiera skoro hbo i cinemax to jedna paka. Zresztą to już nie pierwszy raz jedna premiera przerzucana jest na kanał obok. Miernota
 13  
Dobrze że ,nie mam tv w domu. I dziwię się ludziom, którzy za to płacą co miesiąc.
 6  
@Onaon stać mnie to płacę !!!
 10  
Moim zdaniem w dzisiejszych czasach telewizja bez nadawania w 4K nie ma prawa określać się mianem telewizji premium. HBO nie ma posiada kanału 4K. Canal+ niby posiada, ale oferta jest na razie głównie dla fanów sportu (czyli nie dla mnie). Oferta filmowa Canal+ 4K praktycznie nie istnieje (jedna premiera filmowa raz na ruski rok, to jest kpina).

Stacje telewizyjne "premium" są technologicznie w tyle i przegrywają z serwisami internetowymi, które są w stanie oferować kontent 4K. W dzisiejszych czasach wymagający odbiorca nie będzie się ekscytował telewizyjnym 1080i - to było wielkie wow 10-15 lat temu, ale dzisiaj kontent premium musi być co najmniej w 4K.

Moje pożegnanie z telewizją "premium" jest już bliskie - cyrograf z nc+ ważny do października i jeżeli do tego czasu nadawcy "premium" nie potraktują poważnie tematu 4K, niech się wynoszą z mojego telewizora!
Grzegorz Wandałowicz 15.03.2019 (12:02:19)
 4  
G. Wandałowicz ciężko się nie zgodzić. Na moim oledzie 65b7v obraz od HBO czy Canal + HD jest tak beznadziejny że szkoda matrycy na takie wyświetlanie . Za kwotę 115 zł miesięcznie opłata dla c+ obraz powinien być co najmniej w 1080p z porządnym bitrate. Tak jak napisałeś co z tego że jest c + 4k jak tam jest głównie sport i raz na ruski rok puszczą jakoś film. O HBO nawet nie wspomnę bo ich jakość obrazu to jakaś parodia. A szkoda bo filmy i seriale mają dobre.
Także podobnie jak u ciebie jak tylko skończy mi się cyrograf żegnam nc+.
 3