Łukasz Szewczyk15.03.2019 (12:37)1 komentarz

GWENT Open po raz pierwszy w telewizji. Transmisje w Polsat Games

CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, zapraszają graczy oraz miłośników esportowych zmagań do oglądania ostatniego przed wielkim finałem serii GWENT Masters turnieju GWENT Open. Transmisje w Polsat Games.
Gwent Open
W najbliższy weekend topowi gracze GWINTA zmierzą się w rywalizacji, której stawką będzie pula nagród wynosząca 25 000 USD oraz punkty rankingowe serii GWENT Masters. Finaliści marcowego GWENT Open zapewnią sobie dodatkowo miejsce w kolejnym turnieju z cyklu GWENT Challenger.
Ćwierćfinały zostaną rozegrane w sobotę, 16 marca. Dzień później odbędą się półfinały oraz finał. Relację z turnieju w języku polskim będzie można oglądać na żywo na oficjalnym kanale gry GWINT w serwisie Twitch. Półfinały oraz finał po raz pierwszy wyemitowane zostaną także w telewizji na kanale Polsat Games. Transmisja rozpocznie się o godzinie 16:00. Przebieg turnieju będzie można również śledzić na profilu GWENT Masters w serwisie Twitter. Rozgrywki półfinałowe oraz finał skomentują Dawid "Azonh" Letachowicz i Mateusz "Brzoza" Brzeziński.

- Z Gwintem działam od 2016 roku, wraz z nim wszedłem w esport, zacząłem poznawać to środowisko i ludzi. Perspektywa ponownego komentowania Gwinta, tym razem w telewizji, przyprawia mnie o ukochany dreszcz emocji i stawia przed nami - komentatorami - wielkie wyzwanie. Dzielenie się emocjami, kiedy nie mamy szybkich, wybuchowych zagrań, przekazanie historii, zawartej na kartach i twarzach zawodników. To będzie dla nas prawdziwa próba ognia - mówi Dawid "Azonh" Letachowicz.

Podczas turnieju ujawnione zostaną nowe informacje na temat Krwawej Klątwy -- pierwszego dodatku do gry GWINT, który zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One już 28 marca. Więcej informacji na temat Krwawej Klątwy znajduje się na oficjalnej stronie dodatku.

W trakcie turnieju widzowie będą mogli zdobywać nagrody za oglądanie, w tym Beczki z Kartami. Szczegółowe informacje znajdują się na playgwent.com/twitch-drops oraz dedykowanej turniejowi informacji na stronie gry.

GWENT Open jest częścią GWENT Masters -- oficjalnej serii zawodów esportowych gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Ciekawe czy dodadzą kiedyś ten program w nc+
 4