Łukasz Szewczyk15.03.2019 (12:53)6 komentarzy

Eleven Sports 4K zwiększa zasięg. Kanał dołączył do sieci INEA

INEA rozwija platformę telewizyjną HIWAY, wprowadzając drugi kanał w jakości 4K - Eleven Sports 1. Do końca marca będzie on dostępny dla wszystkich klientów HIWAY TV, a od kwietnia dla klientów najwyższego pakietu.
Eleven Sports 1 4K
Na początku lutego 2019 roku INEA wprowadziła do swojej oferty nową platformę telewizyjną HIWAY, zapowiadając dalszy jej rozwój. W piątek (15 marca 2019 roku) operator udostępnił wszystkim jej klientom kolejny kanał w jakości 4K - Eleven Sports 1. Od 1 kwietnia będzie on dostępny dla klientów najwyższego pakietu, obejmującego 160 kanałów za 60 zł. Na nowym kanale widzowie będą mogli cofnąć oglądane treści do 7 dni wstecz, wrócić do początku programu w trakcie jego trwania, a także nagrać ulubiony program lub całą jego serię.
- 4K jest dzisiaj synonimem najwyższej jakości. Idealnie więc pasuje do naszej strategii produktowej. Wierzę, że w najbliższych miesiącach będziemy mogli przekazać naszym klientom kolejne dobre informacje związane z rozwojem HIWAY TV. Cieszymy się też, że data tej premiery w INEA zbiega się z rozpoczęciem kolejnego sezonu zmagań Formuły 1 i to z udziałem Roberta Kubicy, który będzie rywalizował z takimi gwiazdami jak Lewis Hamilton czy Sebastian Vettel - komentuje wprowadzenie Michał Bartkowiak, Wiceprezes INEA S.A.

Kanał Eleven Sports 1 jest drugim dostępnym w 4K, oferowanym przez INEA w HIWAY TV. Od momentu wprowadzenia platformy klienci mogą oglądać w tej technologii także kanał FunBox.

Komentarze (1 - 6 z 6)

a w Ipli to kiedy .. ?
 1  
A niby jak ma być w Ipli 4K... Musi być Tv 4K i dekoder 4K.
 6  
a w Ipli to kiedy .. ?
Zyga na razie olewa 4K
 3  
Wprowadzają 4K A ja muszę dodatkowo sobie płacić więc na razie urosną SD taka jest inea płacisz za wszystko albo dostałeś telewizję czarno-białą
 2  
Wprowadzają 4K a każą sobie dodatkowo płacić za kanały HD dlatego mam Eurosport w wersji SD,najdroższa i najgorsza kablówka
 0  
Kiedy w NC+?

Przecież ten kanał powinien już być.
 0