Łukasz Szewczyk15.03.2019 (12:53)6 komentarzy

Eleven Sports 4K zwiększa zasięg. Kanał dołączył do sieci INEA

INEA rozwija platformę telewizyjną HIWAY, wprowadzając drugi kanał w jakości 4K - Eleven Sports 1. Do końca marca będzie on dostępny dla wszystkich klientów HIWAY TV, a od kwietnia dla klientów najwyższego pakietu.
Eleven Sports 4K zwiększa zasięg. Kanał dołączył do sieci INEA
Na początku lutego 2019 roku INEA wprowadziła do swojej oferty nową platformę telewizyjną HIWAY, zapowiadając dalszy jej rozwój. W piątek (15 marca 2019 roku) operator udostępnił wszystkim jej klientom kolejny kanał w jakości 4K - Eleven Sports 1. Od 1 kwietnia będzie on dostępny dla klientów najwyższego pakietu, obejmującego 160 kanałów za 60 zł. Na nowym kanale widzowie będą mogli cofnąć oglądane treści do 7 dni wstecz, wrócić do początku programu w trakcie jego trwania, a także nagrać ulubiony program lub całą jego serię.
- 4K jest dzisiaj synonimem najwyższej jakości. Idealnie więc pasuje do naszej strategii produktowej. Wierzę, że w najbliższych miesiącach będziemy mogli przekazać naszym klientom kolejne dobre informacje związane z rozwojem HIWAY TV. Cieszymy się też, że data tej premiery w INEA zbiega się z rozpoczęciem kolejnego sezonu zmagań Formuły 1 i to z udziałem Roberta Kubicy, który będzie rywalizował z takimi gwiazdami jak Lewis Hamilton czy Sebastian Vettel - komentuje wprowadzenie Michał Bartkowiak, Wiceprezes INEA S.A.

Kanał Eleven Sports 1 jest drugim dostępnym w 4K, oferowanym przez INEA w HIWAY TV. Od momentu wprowadzenia platformy klienci mogą oglądać w tej technologii także kanał FunBox.

Komentarze (1 - 6 z 6)

a w Ipli to kiedy .. ?
 1  
A niby jak ma być w Ipli 4K... Musi być Tv 4K i dekoder 4K.
 6  
a w Ipli to kiedy .. ?
Zyga na razie olewa 4K
 3  
Wprowadzają 4K A ja muszę dodatkowo sobie płacić więc na razie urosną SD taka jest inea płacisz za wszystko albo dostałeś telewizję czarno-białą
 2  
Wprowadzają 4K a każą sobie dodatkowo płacić za kanały HD dlatego mam Eurosport w wersji SD,najdroższa i najgorsza kablówka
 0  
Kiedy w NC+?

Przecież ten kanał powinien już być.
 0