Łukasz Szewczyk15.03.2019 (13:37)6 komentarzy

TVN Style rozpoczyna walkę z medycznymi mitami

Wszyscy zgadzamy się, że zdrowie jest najważniejsze! W społeczeństwie krąży wiele mitów i teorii na temat tego, co służy naszemu organizmowi, a co nie działa na niego zbyt dobrze. Czy można jeść przeterminowane jedzenie? Dlaczego mężczyźni tracą ochotę na seks? Które witaminy warto przyjmować regularnie? Czy proste prace domowe mogą sprawić, że utrzymamy dobrą formę fizyczną?
"Pogromcy mitów medycznych" w TVN Style
W nowym programie TVN Style opartym na oryginalnym formacie telewizyjnym BBC "Trust me I'm a doctor", ekipa lekarzy o różnych specjalnościach obali mity krążące wokół tematyki zdrowotnej. Eksperci w prosty i przejrzysty sposób, używając eksperymentów i badań naukowych podzielą się z widzami swoją fachową wiedzą. Niejednemu z nas pomogą otworzyć oczy i poprawić jakość życia.

W pierwszym odcinku programu Dr Łukasz Durajski zbada jak zapewnić sobie zdrową porcję ruchu nawet nie zbliżając się do siłowni. Może wystarczy odkurzać, myć podłogę czy sprzątnąć samochód, żeby mieć dobrą kondycję? Jakie mikroby żyją na naszych dłoniach? Czym najlepiej myć ręce sprawdzi Dr Patrycja Szachta. Kolejny z "Pogromców medycznych mitów" Dr Tomasz Wasyłyszyn weźmie pod lupę spleśniałe produkty spożywcze i zorientuje się, które z nich można bezpiecznie spożyć po terminie ważności. Czy od każdej pleśni trzeba trzymać się z daleka? A co z winem? Czy rzeczywiście może przedłużyć nam życie? W gronie naszych ekspertów mamy też specjalistkę od medycyny męskiej. Co sprawia, że mężczyźni tracą ochotę na seks? Jak to zmienić?

Premierowe odcinki programu "Pogromcy medycznych mitów" w soboty o godz. 22.15 (od 16 marca 2019 roku) na antenie TVN Style.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Bardzo dobry kanał - o modzie, urodzie, a czasami nawet o KODzie ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahahaha!!!
 18  
a znasz bajke o długopisie - długoPIS już nie porządzi
 18  
długoPIS już nie porządzi
Długopis może nie porządzi, ale PiS będzie rządzić jeszcze długo, bardzo długo. Na wasze nieszczęście, a na moją wielką radość. Kolejne wybory PiS wygra na pewno i ma przed sobą jeszcze co najmniej jedną kadencję. A jak się poszczęści, to może i nie ostatnią...

Tyle.
 17  
Informujemy czytających i komentujących, że

to nikt inny tylko pisowski troll, który zdemaskował się 4 marca 2019 wpisem z (13:21) i PiSuje tutaj również jako
1. Marek z Braniewa popierający narodowo-konserwatywne przewietrzanie mediów
2. johny'B
3. PiSdek gwizdek
4. Małgośka3737 ( zaburzenia jakieś??)
5. Vizir
6. kurnik
7. kukuryku
8. johnyB - złodziej nicków
9.jerzy z centrum POdający świńskie ryje na tacy.
11. PO KO nie jest spoko
12. Viewer
13. tsetse
12. Vander
13. PLU$
14. Janusz Vip
15. Rotor
16. Maciej z Radomia popierający PiS i wyznający konserwatywne wartości
17. sztywniak

To żałosny teatr skompromitowanego JEDNEGO aktora radomskiego.
Zalecana jest całkowita ignorancja trolla.!!!!!
strażnik porządku 15.03.2019 (16:09:47)
 19  
Wysoki sądzie, jestem niewinny!!! ;) Wrobili mnie, ja nic złego nie zrobiłem ;D Od dawna jestem na tym POrtalu prześladowany i nękany, psychofani POdszywają się POde mnie, uprawiają wobec mnie stalking (oczywiście ja się tym wcale nie przejmuję i nie załamuję, po prostu wyjaśniam jak się mają sprawy).

4 marca 2019 roku PO godzinie 13:00 jakiś psychofan POdszył się POde mnie, a POtem POdszył się POd PiSdka gwizdka i w ten sPOsób wrobił mnie w wielonickowość ;D Pierdoła nie wytrzymała i POstanowiła mi życie uprzykrzyć ;D Teraz komentujący nękają mnie tutaj zarzutami, że jestem PiSdkiem gwizdkiem, Markiem z Braniewa popierającym coś tam, Małgośką i dziesiątkami innych nicków ;) Co ciekawe, lista tych nicków z każdym dniem się POszerza ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahahaha!!!
 28  
Jestem zbulwersowany, Pan Wasyłyszyn (bo gwałcąc zasadę "po pierwsze nie szkodzić" nie załuguje na miano lekarza), będzie przekonywał Polaków co jest słuszne a co nie. Arogacki człowiek, robi z szukających pomocy pacjentów króliki doświadczalne, traktując ich przy tym bez kszty empatii, a jak coś pójdzie nie tak (jak w moim przypadku) to jedyne na co go stać to wypowiedź "może przejdzie, a może nie" (leczył mnie na łysienie plackowate, a po zastowaniu wynalazku jakim jest DCP plamy bielacze mam do dziś).
Dominik Przewólski 16.03.2019 (18:30:01)
 12