Łukasz Szewczyk19.03.2019 (10:07)brak komentarzy

Sport.pl z nowym programem o Formule 1. Prowadzą: Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak

Oferta wideo portalu Sport.pl poszerza się o nowy format, w którym Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak podsumują zmagania kierowców w Grand Prix Formuły 1.
Michał Gąsiorowski
"F1 Sport" to eksperckie omówienie najciekawszych wydarzeń weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1 ze szczególnym uwzględnieniem występów wracającego po dziewięciu latach na tor Roberta Kubicy. W programie pojawi się kilka stałych punktów, m.in. "Zawiłości F1" - autorski felieton o regulaminie i technicznych aspektach tego sportu, "Okrążenie toru" z Patrykiem Krutyjem, jednym z najlepszych polskich kierowców e-sportowych przejeżdżającym tory w grze "F1 2018" czy "Lewis rozrabiaka" - nie zawsze poważne spojrzenie na życie Lewisa Hamiltona, najbarwniejszego kierowcy F1.
Program poprowadzą dziennikarze Sport.pl: Michał Gąsiorowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich komentatorów Formuły 1 oraz Piotr Majchrzak, który dotychczas prowadził m.in. autorski program w czasie igrzysk olimpijskich "Majchrzak w Punkt K", a teraz skupi się na tajnikach Formuły 1.

Pierwszy odcinek programu internauci będą mogli obejrzeć 19 marca 2019 roku o godz. 12:00 na Sport.pl. Nowe odcinki fani wyścigów będą mogli oglądać co dwa tygodnie - we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix.