Łukasz Szewczyk19.03.2019 (17:21)brak komentarzy

Hubert Urbański w gronie prowadzących "Dzień Dobry TVN"

Popularny dziennikarz i prezenter dołącza do ekipy programu śniadaniowego TVN. Dla widzów przygotowano loterię z nagrodami - "Postaw na Dzień Dobry!", którą poprowadzi Hubert Urbański.
Postaw na Dzień dobry / Fot. TVN
Postaw na Dzień dobry / Fot. TVN
Loteria to dodatkowa atrakcja dla widzów popularnego programu porannego stacji. Będzie realizowana od 18 marca do 28 kwietnia w trakcie trwania "Dzień Dobry TVN" i zagości aż w 40 odcinkach. Udział w niej mogą wziąć wszyscy. Uczestnik będzie mógł wybrać jedno spośród siedmiu tajemniczych pól. Pod każdym kryć będzie się nagroda. Każdego dnia na rozlosowanie czekają m.in. smartfony, smartwatche, tablety, telewizory i roboty sprzątające marki Samsung, gotówka w wysokości 10 000 złotych a także sześć samochodów marki Fiat 500 Collezione. Na finał zabawy, który nastąpi 28 kwietnia, przygotowano aż 7 nagród specjalnych.
Hubert Urbański to aktor, dziennikarz i prezenter. Był gospodarzem takich hitów programowych TVN jak "Jestem jaki jestem", "Dla ciebie wszystko", "Wyprawa Robinson" czy "Taniec z gwiazdami". Jako uczestnik wziął udział także w pierwszej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Największą popularność przyniósł mu jednak format "Milionerzy", z którym jest związany jest od 1999 roku. Od 18 marca jest także prowadzącym wielkiej loterii Dzień Dobry TVN - "Postaw na Dzień Dobry".