Łukasz Szewczyk19.03.2019 (17:25)3 komentarze

ATM Rozrywka kręci nowy serial komediowy. "Zameldowani"

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu komediowego "Zameldowani", który niebawem trafi na antenę ATM Rozrywka.
Serial "Zameldowani" / Fot. ATM Rozrywka
Serial "Zameldowani" / Fot. ATM Rozrywka
Serial opowiada o pięciu przypadkowych osobach (w wieku 20-30 lat), które wspólnie zamieszkują. Mieszkanie każdemu z osobna zapisała w spadku ich była niania, która umarła bezdzietnie. Kiedy wszyscy spadkobiercy sprowadzają się do mieszkania ze swoimi rzeczami, każdy myśli, że odziedziczył je sam. Nikt z nowych lokatorów nie chce stracić super mieszkania i nikt nie zamierza się z niego wyprowadzić. Zamieszkują zatem wszyscy razem. "Zameldowanych" nęka uciążliwy cieć, a w mieszkaniu trwają tarcia, animozje i rodzą się przyjaźnie między głównymi bohaterami.
- Będzie to niezwykle zabawna produkcja. Przepełniona gagami i absurdalnymi sytuacjami, które jednak w konsekwencji tworzą zawiłe i bardzo ciekawe relacje między głównymi bohaterami. Aktorów młodego pokolenia wpierają starsi koledzy po fachu, dzięki czemu serial będzie kierowany do szerokiego grona odbiorców. Obecnie jesteśmy w trakcie zdjęć do pierwszych 13 odcinków serialu, jednak w planie jest kontynuacja serii - zapowiada Tomasz Nykiel, producent wykonawczy serialu.

W głównej obsadzie znaleźli się: Zofia Schwimke, Beata Lech-Kubańska, Tomasz Kutera, Maciej Gisman i Robert Buczyński, a oprócz tego w serialu zobaczymy m in. Mariana Dziędziela, Wojciecha Dąbrowskiego, Wojciecha Ziemiańskiego i Joannę Orleańską. Reżyserem serialu jest Piotr Matwiejczyk, natomiast producentem Tomasz Nykiel i firma KTO Movie. Obecnie trwają zdjęcia do pierwszych 13 odcinków serialu.

Komentarze (1 - 3 z 3)

a kiedy w HD?
https://aukcje.wosp.org.pl 19.03.2019 (18:38:51)
 5  
Ten kanał ma spore ambicje, tylko Solorz nie chce tykać działu kontent managingu i nie chce ich nęcić forsą. A sama nazwa podpięta pod trademark spółki producenckiej trochę jest śmieszna, jak widzę że pod spółka KTO dostaje zlecenie nakręcenia tego serialu.
Przydałby się szeroki rebranding - tylko nie taki a'la "Blink!" Viacomu.
 6  
wyruchałbym te 2 laski i spuściłbym się im na twarz i do ust
MōjKûtâsSmâkûjêNâjlêpiêj 22.03.2019 (5:39:13)
 0