Łukasz Szewczyk20.03.2019 (20:11)7 komentarzy

Formuła 1 zostaje w Eleven Sports. Wyłączne prawa TV do 2022 roku

Eleven Sports nabył prawa do pokazywania wyścigów Formula 1 do końca sezonu 2022. Nadawca zawarł nową umowę, na mocy której uzyskał wyłączne prawa do transmitowania w całości zawodów FIA Formula One World Championship na terytorium Polski w sezonach 2020, 2021 oraz 2022.
Formuła 1 w Eeleven Sports
Kanał Eleven Sports pokazuje zawody Formula 1 nieprzerwanie od 2016 roku oferując widzom relacje na żywo ze wszystkich wyścigów, kwalifikacji oraz treningów wraz z bogatą oprawą w postaci studia, programów własnej produkcji (magazyn #ElevenF1) oraz wywiadów, reportaży i innych materiałów realizowanych przez dziennikarzy stacji na miejscu wydarzeń. Dodatkowo Eleven Sports udziela sublicencji na pokazywanie skrótów Polsatowi oraz do równoległego, częściowego transmitowania wyścigów w TVP w sezonie 2019. Dzięki czemu relacje z Formula 1 będą szeroko dostępne dla Polskich widzów.
Nowa umowa zostaje zawarta w niezwykle ciekawie zapowiadającym się dla polskich kibiców sezonie Formula 1, w którym Robert Kubica powraca do rywalizacji w gronie najlepszych kierowców świata.

- Wśród naszych widzów mamy bardzo liczną i wierną grupę fanów Formuły 1, która stała się jednym z najważniejszych elementów naszej oferty programowej. Naszym priorytetem było zatem pozyskanie praw do tych zawodów na kolejne lata - powiedział Krzysztof Świergiel, CEO ELEVEN SPORTS w Polsce. - Cieszymy się, że jeszcze przez długi czas kibice będą mogli śledzić te niezwykle spektakularne i emocjonujące wyścigi F1 na naszych antenach, a my będziemy relacjonować je w obszerny i atrakcyjny sposób - dodaje.

Porozumienie obejmuje również prawa do FIA Formula 2, FIA Formula 3 Championship oraz Porsche Supercup Series w latach 2019 - 2022. Zawody te pokazywane będą na kanałach sportowych Polsatu.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Genialna wiadomość.
 3  
Ale tu zawsze nasrane na tym portalu- byle jak najwięcej zareklamować , byle kasa płynęła do gówniarzy z media2
 17  
Niech się cmokną w pępek. Na RTL kwalifikacje i wyścig jest za freestyle !
 18  
Sprzedaję gnojki
 19  
Dobrze, że speedway zostaje bez zmian
 1  
No, ale zawsze napisy i planszę z wynikami w TVP zobaczycie
 9  
Szkoda że premier league nie udało im się kupić
 4