Łukasz Szewczyk21.03.2019 (15:29)52

Telewizja Polska uruchomi nowy kanał. TVP Wilno

Telewizja Polska i Ministerstwo Spraw Zagranicznych podpisały porozumienie w sprawie utworzenia, współfinansowania i dystrybucji kanału TVP Wilno, kierowanego do Polaków i tworzonego przez Polaków mieszkających na Litwie. Prace nad nową anteną trwają od roku.

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 30 z 52)

pisowski troll, którego idiolekt, monotematyczność, gigantyczna agresja oraz ubogość intelektualna
Komantarz tak idiotyczny, że niemal dorównuj poziomem Maćkowi albo samemu jankowi Bi.
Ale ta propaganda potrafi zdemolować resztki mózgu.
Straszne.
Lewacy kolejny raz pokazali, że podstawowym celem ich trwania na tym portalu jest OBRAŻANIE inteligentnych PiSowców. Powyższe cytaty są tego najlepszym potwierdzeniem. Zabawne, że lewacy tak bardzo lubią wypominać nam jakieś jątrzenie i nienawiść, ale w ich komentarzach często kipi wobec nas taka nienawiść, że hej! Brakuje im przekonujących argumentów, więc zniżają się do poziomu wycieczek osobistych - to normalka. Czasami mam wrażenie, że nas, PiSowców, najchętniej deportowaliby z Polski...

Gdyby chociaż te wszystkie obraźliwe frazesy pod naszym adresem były sprawiedliwe i uzasadnione. Ale przecież nie są! My zwolennicy PiS-u jesteśmy bardzo inteligentni i patriotycznie nastawieni, więc z pewnością nie zasłużyliśmy na takie określenia jak "ubogość intelektualna" czy "komentarz tak idiotyczny".

Ale lewakom nie da się tego wytłumaczyć. Są aroganccy i zacietrzewieni. Będą nas obrażać, bo taka jest ich natura - dokopać ludziom mającym normalne, konserwatywne poglądy.
bardzo oryginalny nick 22.03.2019 (8:10:37)
 18  
Jak to sami mówicie? Zniżamy się tylko do waszego poziomu, aby z chamem dyskutować w języku chama.

Kurtyna !
 18  
Tylko jakiś troll albo ktoś kto nie pamięta historii porównuje TV Wilno do tego że gdyby Niemcy chcieli otworzyc niemiecką TV w Polsce to podniósł by się szum - dla przypomnienia w rękach niemieckich jest mnóstwo mediów w całej Polsce Po drugie Niemcy nie tylko nie powinni rościć żadnych pretensji do naszych ziem na Zachodzie ale za ludobójstwo którego się dopuścili za zbrodnie powinni jeszcze wypłacić kontrybucje. A na Litwie żyją Polacy którzy nigdy nie opuścili Ojczyzny a Państwo Litewskie ich dyskryminuje i nie mają takich praw jak mniejszość litewska czy niemiecka w Polsce. Więc zachowujcie proporcje w idiotycznych komentarzach
Trochę w tym prawdy ? ale pewnie tabletek zapomniałeś łyknąć :) albo zmień lekarza. Może różaniec zgubiłeś :) :(
 19  
KŁAMIESZ pisowcu. Kłamiecie jak Mateusz, który prawomocnie dwa razy został skazany za kłamstwo. Czemu tak kłamiesz? Macie to wyssane z mlekiem matki? Kłamiesz !!!
1. Niemcy są na 4 miejscy wzg kapitału w mediach (raport z 2018)
2. Umowa jest wiążąca choć Mateusz piszczy, że 1 1967 roku nie było Polski. Gdzie on zatem studiował? W Rosji? ( 3 umowy m-narodowe+ 2 protokoły)
3. NIE MA żadnych utrudnień dot, pisowni na Litwie. Masz zapewne na myśli PiSownię Tej zarazy Litwinie nie chcą !! To wewnętrzna sprawa Litwinów i wara komukolwiek od ich prawa krajowego. (raport dot. praworządności na Litwie)
Podsumowując: ZERO argumentów. ZERO wiedzy. Sama tępa propaganda.
ps. NIE KŁAM pisowcu. Bo to się źle skończy. Umiesz NIE KŁAMAĆ? Potrafisz NIE KŁAMAĆ?
 23  
Jak to sami mówicie? Zniżamy się tylko do waszego poziomu, aby z chamem dyskutować w języku chama.

Kurtyna !
Nieprawda. To my (czasami) zniżamy się do WASZEGO poziomu, a nie odwrotnie!


Pamiętaj pisiu, że jesteście w mniejszości.
Max 35%
Ta mniejszość nie przeszkodziła nam wygrać w wyborach. I w następnych też wygramy, a wy znowu będziecie utyskiwać na forach internetowych, że PiS wygrało głosem mniejszości. Ale będzie to utyskiwanie na zasadzie "psy szczekają, karawana jedzie dalej".

Poza tym, większość nie zawsze ma rację.
My jesteśmy mniejszością, ale to my mamy rację! My, a nie wy!
I tyle na temat.
bardzo oryginalny nick 22.03.2019 (9:33:31)
 20  
Hieny nie odpuszczają ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahaha!!!
 14  
beznadziejny pomysł,oglądalność pewnie bliska zera będzie.....kolejne pieniądze w błoto,aby tylko zabłysnąć że coś robią....
 17  
beznadziejny pomysł,oglądalność pewnie bliska zera będzie.....kolejne pieniądze w błoto,aby tylko zabłysnąć że coś robią....
TVP Wilno to nie jest projekt komercyjny. Nie jest nastawiony na słupki oglądalności. To będzie kanał misyjny dla polskiej mniejszości na Litwie.
bardzo oryginalny nick 22.03.2019 (10:50:07)
 15  
Litwini ze wszystkich nacji najbardziej nienawidzą Polaków. Dlatego taki kanał posłuży Polakom mieszkającym na Litwie ale stosunku Litwinów do Polski chyba nie zmieni. To jest to samo, co z ukraińcami banderowskimi.
 20  
Litwini ze wszystkich nacji najbardziej nienawidzą Polaków. Dlatego taki kanał posłuży Polakom mieszkającym na Litwie ale stosunku Litwinów do Polski chyba nie zmieni. To jest to samo, co z ukraińcami banderowskimi.
Nieprawda. Po następnych wyborach zrepolonizujemy Litwę i będą nas popierać w 100%.
Kurtyna.
Tyle w temacie.
buhahahahahahahahahahahaha
#PiS przewodnią siłą narodu
# lubię koty
kelner z Radomia popierający Rotora i wyznający świńskie ryje na tacy 22.03.2019 (10:59:11)
 19