Łukasz Szewczyk22.03.2019 (12:56)4 komentarze

"Psychologia miłości. Cały ten seks". Specjalne wydanie Wysokich Obcasów

20 rozmów z seksuologami i psychoterapeutami z całego świata na temat miłości, związków oraz seksu znaleźć można w specjalnym numerze Wysokich Obcasów - "Psychologia miłości. Cały ten seks".
"Psychologia miłości. Cały ten seks” – specjalne wydanie Wysokich Obcasów
"Psychologia miłości. Cały ten seks” – specjalne wydanie Wysokich Obcasów
Granice wolności w związku, poliamoria, seks po menopauzie, związki bezdzietne oraz nowe definicje męskości - wyjątkowe wydanie "Wysokich Obcasów" poświęcone jest różnym aspektom seksualności i uczuciowości. Magazyn został przygotowany z myślą osobach, które - przyglądając się swoim relacjom - zadają sobie pytania takie, jak np.: czy potrafimy ze sobą rozmawiać, jakie role chcemy odgrywać w związku, czy możemy utrzymywać z kontakt ze swoimi byłymi partnerami, co jest dla nas do zaakceptowania w ramach wolności w związku, a co nie.
Na łamach numeru redakcja "Wysokich Obcasów" rozmawia z wybitnymi specjalistami - seksuologami i psychoterapeutami z całego świata, m.in. z Alicją Długołęcką, Izabelą Jąderek, Guyem Winchem i Jonem Fredericksonem.

O swoich doświadczeniach oraz przemyśleniach na temat miłości opowiadają również m.in. Slavoj Žižek - znany słoweński filozof, socjolog i krytyk kultury oraz Marina Abramović - najsłynniejsza na świecie artystka performance'u, living art i body art. W magazynie "Psychologia miłości. Cały ten seks" czytelnicy znajdą też rozmowę z Pawłem Rabiejem, zastępcą prezydenta Warszawy oraz jego partnerem - dziennikarzem i podróżnikiem Michałem Cessanisem.

Specjalne wydanie "Wysokich Obcasów" o objętości 124 stron na rynku dostępne jest od 21 marca 2019 roku w cenie 13,99 zł.

Wydanie wspiera kampania promocyjna na łamach "Gazety Wyborczej", w serwisie Wyborcza.pl oraz w mediach społecznościowych. Działania promocyjne przygotował i zaplanował zespół promocji "Gazety Wyborczej".

Niniejsza wiadomość pochodzi z domeny @agora.pl, należącej do grupy kapitałowej Agory S.A. Główne spółki grupy to:
Agora S.A., ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa

Komentarze (1 - 4 z 4)

Widzę że Pogromca na tym portalu to kolejny impotent umysłowy. Przypomnij sobie jak biegali i biegają z chamskimi pytaniami do działaczy opozycji dziennikarze Kurwizji.
 10  
Michnik tworzy najbardziej zmanipukowana gazetę w Polsce,
 1  
Nowa definicja męskości? hahaha! już ja sobie wyobrażam, co w tej nowej definicji się znajduje....
Na pewno nie ciotowatość i bycie męską prostytutką partyjną
kelner podający świńskie mordy z rogami w galarecie 26.03.2019 (9:00:54)
 0  
co to jest ten cały seks?
kelner POdający krowie rogi i kopyta na tacy 26.03.2019 (9:26:50)
 2