Łukasz Szewczyk22.03.2019 (12:56)10 komentarzy

"Psychologia miłości. Cały ten seks". Specjalne wydanie Wysokich Obcasów

20 rozmów z seksuologami i psychoterapeutami z całego świata na temat miłości, związków oraz seksu znaleźć można w specjalnym numerze Wysokich Obcasów - "Psychologia miłości. Cały ten seks".
"Psychologia miłości. Cały ten seks” – specjalne wydanie Wysokich Obcasów
Granice wolności w związku, poliamoria, seks po menopauzie, związki bezdzietne oraz nowe definicje męskości - wyjątkowe wydanie "Wysokich Obcasów" poświęcone jest różnym aspektom seksualności i uczuciowości. Magazyn został przygotowany z myślą osobach, które - przyglądając się swoim relacjom - zadają sobie pytania takie, jak np.: czy potrafimy ze sobą rozmawiać, jakie role chcemy odgrywać w związku, czy możemy utrzymywać z kontakt ze swoimi byłymi partnerami, co jest dla nas do zaakceptowania w ramach wolności w związku, a co nie.
Na łamach numeru redakcja "Wysokich Obcasów" rozmawia z wybitnymi specjalistami - seksuologami i psychoterapeutami z całego świata, m.in. z Alicją Długołęcką, Izabelą Jąderek, Guyem Winchem i Jonem Fredericksonem.

O swoich doświadczeniach oraz przemyśleniach na temat miłości opowiadają również m.in. Slavoj Žižek - znany słoweński filozof, socjolog i krytyk kultury oraz Marina Abramović - najsłynniejsza na świecie artystka performance'u, living art i body art. W magazynie "Psychologia miłości. Cały ten seks" czytelnicy znajdą też rozmowę z Pawłem Rabiejem, zastępcą prezydenta Warszawy oraz jego partnerem - dziennikarzem i podróżnikiem Michałem Cessanisem.

Specjalne wydanie "Wysokich Obcasów" o objętości 124 stron na rynku dostępne jest od 21 marca 2019 roku w cenie 13,99 zł.

Wydanie wspiera kampania promocyjna na łamach "Gazety Wyborczej", w serwisie Wyborcza.pl oraz w mediach społecznościowych. Działania promocyjne przygotował i zaplanował zespół promocji "Gazety Wyborczej".

Niniejsza wiadomość pochodzi z domeny @agora.pl, należącej do grupy kapitałowej Agory S.A. Główne spółki grupy to:
Agora S.A., ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa

Komentarze (1 - 10 z 10)

Skandaliczne zachowanie dziennikarki „GW”! Nękanie oraz groźby pod adresem prezes Trybunału Konstytucyjnego
Dziennikarka „Gazety Wyborczej” Justyna Dobrosz-Oracz pozwoliła sobie na skandaliczne zachowanie pod adresem prezes Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej.Czy pani obawia się odpowiedzialności? Opozycja mówi, że będzie pani rozliczona po wyborach za swoje czyny— mówi do Przyłębskiej Dobrosz-Oracz.Obawia się pani takiej odpowiedzialności? Jest pani gotowa się zmierzyć z zarzutami o łamanie Konstytucji? Pani prezes co ostatnio wydarzyło się w Trybunale?— m. in. takie „pytania” usłyszała prezes TK od Dobrosz-Oracz.Mimo, że prezes TK nie odpowiadała, dziennikarka „Wyborczej” nie rezygnowała z zadawania swoich napastliwych pytań. Pani prezes, dlaczego łamie pani prawo? I, jak twierdzą sędziowie, manipuluje składami orzekającymi?— kontynuowała Dobrosz-Oracz.Dopytywała też, czy werdykt TSUE w sprawie KRS będzie ostateczny i obowiązujący.
Czy takie są standardy zachowania dziennikarzy „Gazety Wyborczej”? To oburzające.

ems/„Gazeta Wyborcza”.

POCZYTAJCIE O CHAMSTWIE GAZETY ŻYDOWSKIEJ
POgromca totalnie rozpadłej oPOzycji 22.03.2019 (17:15:02)
 16  
Widzę że Pogromca na tym portalu to kolejny impotent umysłowy. Przypomnij sobie jak biegali i biegają z chamskimi pytaniami do działaczy opozycji dziennikarze Kurwizji.
 10  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
@ czytelnik.
To jest taka telewizja Kurwizja bo ja o takiej telewizji pierwszy raz słyszę ?
POgromca totalnie rozpadłej oPOzycji 24.03.2019 (13:46:10)
 31  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
@ czytelnik
Coś sobie przypominam Kurwizja to ta telewizja co daje dupy tym co lepiej zapłacą. Ostatnio daje dupy rządowi za 1,2mld
POgromca totalnie rozpadłej oPOzycji 24.03.2019 (17:15:43)
 1  
Dziennikarze z tej Gazety Źydowskiej nie mają prawa chodzić PO ziemi, tylko blondyni o niebieskich oczach mają ten zaszczyt
POgromca totalnie rozpadłej oPOzycji 24.03.2019 (17:51:38)
 21  
Nowa definicja męskości? hahaha! już ja sobie wyobrażam, co w tej nowej definicji się znajduje....
 2  
Michnik tworzy najbardziej zmanipukowana gazetę w Polsce,
 1  
Nowa definicja męskości? hahaha! już ja sobie wyobrażam, co w tej nowej definicji się znajduje....
Na pewno nie ciotowatość i bycie męską prostytutką partyjną
kelner podający świńskie mordy z rogami w galarecie 26.03.2019 (9:00:54)
 0  
co to jest ten cały seks?
kelner POdający krowie rogi i kopyta na tacy 26.03.2019 (9:26:50)
 2