Łukasz Szewczyk22.03.2019 (12:58)brak komentarzy

Gametoon HD zwiększa zasięg online i dołącza do oferty WP Pilot

Kanał e-sportowy Gametoon HD dołączył do oferty WP Pilot, platformy do oglądania telewizji online. Gametoon HD jest dostępny we wszystkich pakietach WP Pilota, by dotrzeć do jak największej liczby użytkowników usługi.
Gametoon HD zwiększa zasięg online i dołącza do oferty WP Pilot
Gametoon HD to kanał esportowy kierowany do graczy w różnym wieku. W ofercie programowej stacji dominują programy typu let's play, w których popularni youtuberzy i streamerzy grają w gry, na bieżąco je komentując. Dzięki porozumieniu z wydawcami prezentowane na antenie tytuły, to m.in.: Assassin's Creed Odyssey, Marvel's Spider-Man, Star Wars: Battlefront II, The Sims 4 i FIFA 19. Przy programach let's play Gametoon HD współpracuje z czołową w Polsce siecią influencer marketingu LifeTube, dzięki której gry prezentują tak uznani influencerzy, jak Seto - jeden z najpopularniejszych krajowych streamerów w serwisie Twitch, ViniPlay - youtuber znany ze swojego zamiłowania do serii GTA i Bungo21 - specjalista od surwiwalu w grach komputerowych. Na antenie kanału grają ponadto Jakub Lothar Szygulski - profesjonalny gracz Fortnite i Mrs Scarlett - ekspertka w dziedzinie serii The Sims. Tytuł FIFA 19 prezentuje z kolei LisekHD - youtuber znajdujący się w pierwszej setce najlepszych graczy FIFA na świecie.
Gametoon HD nadaje też pasmo, w którym przypomina widzom najważniejsze mecze z międzynarodowych wydarzeń esportowych, prezentuje pełne ciekawostek materiały promocyjne i zajawki najnowszych gier.


Ponadto w Gametoon HD można oglądać magazyny: "Gamanoid World", w którym stacja odwiedza imprezy i konwenty dla graczy i miłośników popkultury oraz "10UP" - program z przeróżnymi zestawieniami dziesięciu rzeczy związanych z szeroko rozumianą kulturą gier wideo.


Oprócz WP Pilota Gametoon HD jest dostępny w ofertach sieci kablowych: UPC Polska, Jambox, eTV, INEA, TOYA oraz w serwisie rozrywki internetowej IPLA.