Łukasz Szewczyk27.03.2019 (18:03)1 komentarz

Edukacyjny serial "Mały Brązowy Miś" premierowo w Polsat JimJam

W kwietniu na antenie Polsat JimJam nowa animacja. Mały Brązowy Miś mieszka z mamą i tatą w domku położonym poza miastem. Miś odkrywa i poznaje otaczający go świat, nawiązuje przyjaźnie, płata figle i czasem robi niemądre rzeczy, jak każde dziecko.
"Mały Brązowy Miś"
Mały Brązowy Miś pod czujnym okiem kochających rodziców poznaje świat. Mama i tata cierpliwie objaśniają mu wiele ważnych kwestii, uczą wyrozumiałości, empatii i podstaw funkcjonowania w dorosłym życiu, a bohater dzieli się z nimi swoimi wielkimi radościami i małymi problemami. Miś wzrasta w bezpiecznym i kolorowym otoczeniu, doświadcza emocji i problemów bliskich każdemu maluchowi: boi się ciemności, tęskni za swoją mamą, a innym razem uczy się jeździć na rowerku bez bocznych kółek lub przeżywa stres związany z wizytą u lekarza. Lubi bawić się ze swoimi przyjaciółmi i przeżywa fantastyczne przygody.
W pierwszym odcinku Mały Brązowy Miś odkrywa, że z przydomowego ogródka zniknęły rosnące na krzaczkach truskawki. Denerwuje się, że nie zdążył spróbować dojrzałych owoców, zanim zniknęły w tajemniczych okolicznościach. Rozczarowany tym faktem nie chce bawić się ze swoim kuzynem, dopóki nie dowie się, kto jest za to odpowiedzialny. Na własną łapkę zaczyna prowadzić śledztwo...

"Mały Brązowy Miś" to animacja, która skierowana jest głównie do dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Powstała na podstawie popularnej we Francji serii krótkich opowiadań stworzonych w 1975 roku przez francuską ilustratorkę Danièle Bour i profesora literatury Claude'a Lebruna, który wymyślił pierwszą opowieść o małym niedźwiadku. Od ponad czterdziestu lat historie o młodziutkim misiu bawią, uczą i pomagają rozwijać się tysiącom dzieci na całym świecie, a od 2016 roku w jednym z paryskich teatrów można oglądać spektakl opowiadający o przygodach Małego Brązowego Misia.

Serial animowany "Mały Brązowy Miś" codziennie o godz. 9:45 (od 15 kwietnia 2019 roku po dwa odcinki) na antenie POLSAT JimJam.

Komentarze (1 - 1 z 1)

W SD? Ha HA
https://aukcje.wosp.org.pl 28.03.2019 (12:49:04)
 0