Łukasz Szewczyk29.03.2019 (10:37)1 komentarz

UPC: Promocja na MyPrime. Nielimitowany dostęp do filmów i seriali za 5 zł

Sieć UPC polska przygotowała nową promocję na usługę Filmy i Seriale MyPrime.
Siedziba UPC
Od 29 marca do końca września 2019 roku w sieci UPC Polska trwa promocja "Super Filmy i seriale MyPrime na rok". W ramach oferty abonenci telewizji cyfrowej UPC Polska mogą zyskać dostęp do pakietu Filmy i seriale - MyPrime w cenie 4,99 zł miesięcznie (zamiast 20 zł). Skorzystanie z promocji wiąże się z zobowiązaniem na 12 miesięcy, jednak promocyjna cena będzie obowiązuje także po tym okresie. Aktywacja - 0 zł.
Pakiet jest dostępny dla wszystkich abonentów UPC Polska mających pakiet Select lub Max Telewizji Cyfrowej oraz dekoder Horizon lub Mediabox.

MyPrime Filmy i Seriale to biblioteka ponad 2000 filmów i seriali. W pakiecie można oglądać popularne seriale polskie i zagraniczne całymi sezonami naraz. Z kolei oferta filmowa to m.in. zapierające dech w piersiach kino akcji, trzymające w napięciu thrillery, bawiące do łez komedie, wzruszające historie miłosne i coś dla całej rodziny - klasyka kina familijnego. W ofercie dostępne są także pozycje dla dzieci. Dzięki dostępowi do tej usługi, klient sam decyduje, co i kiedy oglądać, bez limitu i bez przerw na reklamę, a wszystkie tytuły są na wyciągnięcie pilota.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Od Dzisiaj Da Vinci jest w HD.
 3