Łukasz Szewczyk01.04.2019 (11:08)2 komentarze

Da Vinci HD w telewizji cyfrowej UPC Polska

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, powiększył listę kanałów nadawanych w wysokiej rozdzielczości o Da Vinci HD. Łącznie cyfrowa oferta liczy już 136 kanałów HD.
Da Vinci HD w telewizji cyfrowej UPC Polska
Od poniedziałku (1 kwietnia 2019 roku) w ofercie telewizji cyfrowej UPC Polska dostępny jest kanał Da Vinci HD, który zastąpił wersję SD. Kanał dostępny jest na pozycji numer 614 w dekoderach Horizon oraz 674 w dekoderach Mediabox. Stacja wchodzi w skład pakietu Max.
Kanał Da Vinci oferuje programy są mądre, godne zaufania, skłaniające do myślenia, oparte na doświadczeniu i wzbogacające. Tworzy przestrzeń, w której cała rodzina może przeżywać edukacyjne przygody i wspólnie poznawać świat. Oferta składa się z bloku programowego Da Vinci Kids dla dzieci i rodziny oraz bloku Da Vinci Learning dla dorosłych. Da Vinci Kids dostępne jest także w postaci interaktywnej aplikacji mobilnej. Nadając inspirujące i nagradzane przez ekspertów programy naukowo-rozrywkowe dla młodych widzów, Da Vinci tworzy bezpieczne środowisko bez przemocy i niedozwolonych treści.

Komentarze (1 - 2 z 2)

fajnie, bo w pakiecie Select dorzucili na stałe National Geographic Wild i People oraz CI Polsat
 3  
A kiedy VH-1 classic, Eska Rock, AMC ..... ? No kiedy ?
 9